חדשות רמת גן-גבעתיים

יוזמה מרגשת: חתונות אינטימיות ברחבת מצפה הכוכבים

חדשות רמת גן-גבעתיים22 ביולי 2020    דקה אחת
0

תמיד חלמתם להתחתן במיקום הכי יפה בארץ? עכשיו זה אפשרי. עיריית גבעתיים תאפשר לזוגות, תושבי העיר, לקיים את החתונה ברחבת מצפה הכוכבים העירוני ללא עלות

יוזמה מרגשת: חתונות אינטימיות ברחבת מצפה הכוכבים
חתונה | צילום: אינגאימג'

בשל משבר הקורונה והתקופה הלא פשוטה שאנו עוברים, במסגרתם אולמות האירועים מושבתים, עיריית גבעתיים יוצאת ביוזמה מרגשת – ומאפשרת לזוגות לממש את הכמיהה לחתונה.

רחבת מצפה הכוכבים העירונית חולשת על אחד מהנופים היפים ביותר בארץ ובגוש דן בפרט. הנוף שנשקף בשקיעה הוא רקע מושלם לכל זוג אוהב ובוודאי לזוג שמתחתן.

מעבר למיקום הרומנטי והיפהפה, נוכח המצב הכלכלי המאתגר, העירייה תספק לזוגות הנישאים ללא עלות גם את כל המעטפת כולל: תאורה, הגברה, תקליטן, כיסאות ושולחנות. כך שלזוגות יישאר רק להביא כיבוד ותוספות ואפשר "לשבור את הכוס".

ראש עיריית גבעתיים רן קוניק: לאור משבר הקורונה והמצב הקשה בו שרויים כולנו והתכניות המתבטלות חדשות לבקרים, החלטנו ביוזמה לזוגות תושבי גבעתיים אשר רוצים להתחתן ואינם יכולים לעשות זאת בימים אלו. אנו נמשיך לחשוב על כל דרך יצירתית לסייע לתושבי העיר בשלל יוזמות ופרויקטים ומקווים שיחד נעבור את התקופה המאתגרת הזו בבריאות ובשלום, מבלי להיאלץ לדחות שמחות משפחתיות.

לתיאום ופרטים נוספים ניתן לפנות לאגף אירועים לתיאום האירוע 03-5722225

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

הסערה בעירייה נמשכת

לאחר הדרמה הפוליטית הגדולה בשבוע שעבר - כאשר ממלא מקום ראש עיריית רמת גן ליעד אילני הודיע על התפטרותו ומעבר...

חדשות רמת גן-גבעתיים30 במאי 2021    3 דקות
0

סכנה בחצר הגן

"הילדים לא יכולים לצאת לשחק בחצר, בגלל מפגע בטיחותי במדרגות", טוענים הורים לילדים בגן תאנה שבאזור רחוב משמר הירדן בגבעתיים....

חדשות רמת גן-גבעתיים30 במאי 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה