חדשות רמת גן-גבעתיים

תוכנית לעידוד גיוס על שם רס"ל עמית בן יגאל ז"ל

חדשות רמת גן-גבעתיים8 ביולי 2020    דקה אחת
0

בן יגאל ז"ל, שגדל והתגורר ברמת גן, הפך לסמל ומופת לבני נוער המעוניינים להתגייס לשירות משמעותי בצה"ל

תוכנית לעידוד גיוס על שם רס"ל עמית בן יגאל ז"ל
צילום מתוך חשבון הפייסבוק של עמית ז"ל

רמת גן השיקה תוכנית ייחודית לעידוד והכנה לקראת הגיוס לצה"ל, על שמו של לוחם גדוד הסיור של גולני, רס"ל עמית בן יגאל ז"ל, שנהרג לפני כחודשיים, לאחר שמחבל השליך לעברו אבן במהלך פעילות מבצעית בכפר יעבד סמוך לג'נין. בן יגאל, שגדל והתגורר ברמת גן, הפך לסמל ומופת לבני נוער המעוניינים להתגייס לשירות משמעותי בצה"ל.
התוכנית הייחודית מיועדת לתלמידי כיתות י'-י"ב, וכוללת מגוון הרצאות, סדנאות, קורסים, מפגשים עם נציגים מצה"ל וזמן ייעוץ והכוונה אישית לקראת תהליך הגיוס. על פי התוכניות היא תחל בשנת הלימודים הקרובה כפיילוט במספר בתי ספר, ועתידה להתרחב בהמשך לכלל בתי הספר בעיר.
"העיר רמת גן קיבלה בעצב רב את הבשורה על נפילתו של אחד מטובי בניה, בעת פעילות מבצעית ביו"ש. עמית הינו בוגר בית הספר קורצ'ק ותיכון בליך", ציין ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן, והוסיף: "עמית היה בן יחיד לאביו, ברוך, שאותו אני מכיר אישית שנים רבות. על אף היותו בן יחיד, עמית התעקש להתגייס לשירות קרבי ומשמעותי, הוא היווה סמל של דוגמה ומופת עבור בני הנוער שלנו. כעת הגיע תורנו להנציח את מורשתו, ולהעביר לדור הבא את הערכים והתכונות שעמית השאיר בלכתו".
"מגיע לנוער שלנו לקבל את כל הכלים לקראת הפרק המשמעותי שהם הולכים לקראתו, וזאת בשורה ענקית לרמת גן", ציין משקיף הצעירים במועצת עיריית רמת גן, ניר לוי.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

מלחמת המים עולה שלב

התוכנית של רשות המים לאחד את תאגידי המים של רמת גן, גבעתיים ובני ברק, מעוררת התנגדויות, ותוכרע בבית המשפט. בשלוש...

חדשות רמת גן-גבעתיים31 ביולי 2020    3 דקות
0

רמת גן עושה כבוד לסביח העירקי

הכיכר שנבנית בימים אלה בצומת הרחובות נגבה-עוזיאל ברמת גן תיקרא "כיכר סביח" - על שם המאכל המיתולוגי, שהביאו איתם יוצאי...

חדשות רמת גן-גבעתיים31 ביולי 2020    4 דקות

כתיבת תגובה