חדשות רמת גן-גבעתיים

צאו מהלחץ: שמעו מוזיקה

חדשות רמת גן-גבעתיים8 ביולי 2020    דקה אחת
0

הרכבים מוזיקליים שהוצבו ברחובות ויצמן וכצנלסון במרכז גבעתיים הנעימו את זמנם של הקונים

צאו מהלחץ: שמעו מוזיקה
מוזיקה בשישי. מעלים את מצב הרוח | צילום: באדיבות עיריית גבעתיים

בניסיון לעודד את החזרה לחנויות ברחובות, הרכבים מוזיקליים שהוצבו ברחובות ויצמן וכצנלסון במרכז גבעתיים הנעימו את זמנם של הקונים במוזיקה במגוון סגנונות.
בין הנעימות בלט הרכב טריו, שניגן מסע מוזיקלי מסביב לעולם, אשר הפך למסע וירטואלי על רקע השמיים הסגורים והישארות הישראלים בארץ. לילך קופר בלטה במופע אקזוטי עם מיטב הלהיטים, יניר אלדורות עם קלאסיקות מכל הזמנים, רביעיית נגני קרן יער עם מבחר שירים מוכרים – משירי ארץ ישראל עד לפופ ופסקולים מסרטים, טל צוקר ואביב מור בהופעה אקוסטית של קאברים במגוון סגנונות, וצחי פודור בחגיגה ישראלית עם שירים משנות ה-90-70.
ברחבת עיריית גבעתיים שברחוב שינקין ניגנו תלמידי הקונסרבטוריון יצירות קלאסיות במגוון עיבודים וקטעים מקוריים. לאורך הרחובות גם הסתובבו שחקנים מחופשים, שהפכו לחלק מהפנינג הקניות.
"בימים אלה שבהם המציאות לא פשוטה לכולנו, יצאנו ביוזמה שתסייע לאומנים מקומיים, לעסקים במקומות המרכזיים וכמובן תעלה את מצב הרוח", ציין ראש עיריית גבעתיים רן קוניק והודיע: "נמשיך לפעול ביוזמות חדשות".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

מלחמת המים עולה שלב

התוכנית של רשות המים לאחד את תאגידי המים של רמת גן, גבעתיים ובני ברק, מעוררת התנגדויות, ותוכרע בבית המשפט. בשלוש...

חדשות רמת גן-גבעתיים31 ביולי 2020    3 דקות
0

רמת גן עושה כבוד לסביח העירקי

הכיכר שנבנית בימים אלה בצומת הרחובות נגבה-עוזיאל ברמת גן תיקרא "כיכר סביח" - על שם המאכל המיתולוגי, שהביאו איתם יוצאי...

חדשות רמת גן-גבעתיים31 ביולי 2020    4 דקות

כתיבת תגובה