חדשות רמת גן-גבעתיים

עיריית רמת גן תומכת במחאת העובדים והעובדות הסוציאליות

חדשות רמת גן-גבעתיים7 ביולי 2020    דקה אחת
0

שביתה כללית החלה ביום שני האחרון בכל השירותים החברתיים, במסגרת מאבק העובדים והעובדות הסוציאליים לשיפור תנאי העסקתם • שאמה הכהן: "לא ייתכן כי עובדים מסורים, מקצועיים ובעלי ניסיון של עשרות שנים, יקבלו שכר כל כך נמוך עבור עבדותם ויתרה מכך, יהיו חשופים לאלימות במקום עבודתם"

עיריית רמת גן תומכת במחאת העובדים והעובדות הסוציאליות
צילום: דוברות עיריית רמת גן

עיריית רמת-גן תומכת במחאת העובדים והעובדות הסוציאליות במחאתם על תנאי העסקתם. האגף לשירותים חברתיים ברמת גן נותן מענה לכ-10,000 לקוחות בנושאים של משפחות, ילדים, נוער בסיכון, תחנה למניעת אלימות, טיפול בקשישים, טיפול באנשים עם צרכים מיוחדים ועוד. באגף פועלים כ-160 עובדים סוציאליים, שמספקים סיוע בתחומי האבחון, טיפול, תמיכה, איתור, מניעה, הגנה ושיקום של תושבים בעיר.

ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן: "אנו עומדים לצד העובדים והעובדות הסוציאליות שמשרתים במסירות את תושבי העיר רמת גן. תרומתם לחוסן העירוני בזמן משבר הקורונה הינו קריטי להמשך המאבק בנגיף. לא ייתכן כי עובדים מסורים, מקצועיים ובעלי ניסיון של עשרות שנים, יקבלו שכר כל כך נמוך עבור עבדותם ויתרה מכך, יהיו חשופים לאלימות במקום עבודתם. הפגיעה בעובדים הסוציאליים היא בגדר 'כריתת הענף שעליו אנחנו יושבים'. הפגיעה בתנאי התעסוקה שלהם, היא בהכרח פגיעה בכל האזרחים המוכרים על ידי הרווחה ונעזרים בעובדים הסוציאליים בשגרה ובחירום".

 

מאבק כולל

שביתה כללית החלה ביום שני האחרון בכל השירותים החברתיים, במסגרת מאבק העובדים והעובדות הסוציאליים לשיפור תנאי העסקתם. במסגרת השביתה, הושבתו כל השירותים החברתיים במשרדי הרווחה החינוך והבריאות, ללא הגבלת זמן. בין היתר, לא ייערכו חקירות ילדים, לא יינתנו צווי הגנה לילדים ונוער בסיכון, לא יתקיימו ועדות להפסקת הריון, לא יינתן מענה לפניות קשישים, לא יטופלו מקרי אלימות במשפחה, לא יערכו השמות של קטינים לפנימיות ולא יוגשו תסקירי עובדים סוציאליים לעבריינים.

 

 

 

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

חלון הראווה של רמת גן

"הירקון יהפוך מהחצר האחורית לחלון ראווה", אמר עו"ד רועי ברזילי, סגן ראש עיריית רמת גן, על פרויקט השיט של סירות...

חדשות רמת גן-גבעתיים3 במאי 2021    4 דקות
0

לראשונה: מעונות סטודנטים לבית הספר למשחק בית...

60 שנה לאחר היווסדו, בית הספר למשחק בית צבי ברמת גן חונך מעונות סטודנטים. המעונות החדשים, שלפני כן היו בית...

חדשות רמת גן-גבעתיים3 במאי 2021    2 דקות

כתיבת תגובה