חדשות רמת גן-גבעתיים

בית הספר של החופש

חדשות רמת גן-גבעתיים7 ביולי 2020    דקה אחת
0

עם סיום שנת הלימודים נפתחה קייטנת "בית הספר של החופש הגדול" של עיריית גבעתיים • "הצלחנו להיערך ולפתוח את הקייטנה, שתעניק מעט אוויר להורים", ציין ראש העירייה רן קוניק

בית הספר של החופש
בית ספר ברנר. הכי קרוב לים ׀ צילום: דוברות העירייה

כ-3,200 ילדים משתתפים בקייטנת "בית הספר של החופש הגדול" שפתחה עיריית גבעתיים, החל מאתמול בכיתות א'-ד' בבתי הספר היסודיים ובגני הילדים. מינהל החינוך, הנוער והצעירים, ביחד עם עמותת קהילתיים וגורמים עירוניים נוספים, עבדו על רקע חוסר הוודאות ובלוחות זמנים קצרים, על מנת לפתוח את הקייטנות כבר ביומו הראשון של החופש הגדול.
"למרות אי-הבהירות וההחלטות המשתנות חדשות לבקרים, המעמידות אותנו כרשות ואת ההורים בחוסר ודאות, הצלחנו הודות לגורמים המקצועיים להיערך בזמן ולפתוח את הקייטנה, שתעניק מעט אוויר להורים", ציין ראש עיריית גבעתיים רן קוניק.
בתוך כך, בבית הספר היסודי ברנר בגבעתיים יזמו פעילות ייחודית לסיום השנה, שכללה צילום מרגש של טקס הסיום והקרנתו בזום.
ביום שישי שעבר התקיימה פעילות מטקות מיוחדת, שבה שחקנים מצטיינים הציגו משחק ראווה, אשר במהלכו חולקו מטקות וכדורים. התלמידים שיחקו כשעתיים בהנאה רצופה, שהעניקה להם לזמן קצר את התחושה שהם מצויים בחוף ים שוקק.
המחנכת אורלי דהן, אשר חינכה את שתי כיתות ח', בנוסף להיותה "מורה לחיים", היא שחקנית מטקות מצטיינת והיא עמדה מאחורי היוזמה המקורית.
"הבטחתי לתלמידים, שבסיום השנה, רגע לפני הפרידה ממני ומבית הספר, נבקר בים ונכיר את העולם הזה מקרוב. לצערי, בשל הקורונה לא ניתן היה ללכת לים בצורה מאורגנת מבית הספר", סיפרה דהן. "מכיוון שלא רציתי לאכזב את התלמידים פעם נוספת, לאור ביטול טקס הסיום בתיאטרון גבעתיים, החלטתי להביא את חוף הים לבית הספר".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

מאירים את רמת גן

בניין העירייה הואר בצבע ירוק כאמירת תודה והערכה לתושבים וכוחות הביטחון, הרופאים וההצלה, שסייעו להפיכתה של העיר רמת-גן לעיר ירוקה....

חדשות רמת גן-גבעתיים20 באוקטובר 2020    דקה אחת
0

תחת מגבלות התו הסגול: מועדוני הגמלאים חזרו...

מועדוני האזרחים הוותיקים המופעלים על ידי המחלקה לאזרחים ותיקים באגף לשירותים חברתיים חזרו לפעילות כל זאת בהתאם להנחיות התו הסגול,...

חדשות רמת גן-גבעתיים20 באוקטובר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה