חדשות רמת גן-גבעתיים

"המחבל נלכד!"

חדשות רמת גן-גבעתיים14 ביוני 2020    דקה אחת
0

"התחושה היא שהורידו לי 200 טון מהלב", אמר ביום ראשון ברוך בן יגאל, אביו של לוחם סיירת גולני, עמית בן יגאל ז"ל, לאחר שקיבל את הבשורה על תפיסת המחבל החשוד ברצח בנו • לאחר הבשורה עלה בן יגאל לקבר בנו

"המחבל נלכד!"
ברוך בן יגאל. "המחבל החריב לי את החיים" ׀ צילום: אבשלום ששוני

 

"התחושה היא שהורידו לי 200 טון מהלב", אמר ביום ראשון בהתרגשות ברוך בן יגאל, אביו של לוחם סיירת גולני, עמית בן יגאל ז"ל, לאחר שקיבל את הבשורה על תפיסת המחבל החשוד ברצח, נזמי אבו בכר, שהשליך מגג בניין בכפר יעבד את האבן על ראשו של בנו, בסיומה של פעילות מבצעית. התרגשות רבה שררה בביתו של בן יגאל, ברמת גן, לאחר קבלת ההודעה הרשמית על מעצרו של המחבל.


"עכשיו יהיה לי לפחות את הנחת לישון במיטה, במקום לישון על הרצפה ולהמתין גם בלילות להודעה על תפיסת המחבל", סיפר עוד האב – "כל הזמן הטלפון היה מחובר לרמקול".
לדבריו, הוא לא ציפה שהמחבל ייתפס כל כך מהר. ציפיתי כל הזמן לרגע הזה. אמנם הורידו לי 200 טון מהלב, אבל נשארו לי עוד 2,000 טון", הוא הוסיף.
"אני מאמין באמונה שלמה במערכת החוק ובשופטים, יש שופטים בירושלים ולא יעלה על הדעת שהמחבל הזה יראה שמש עד סוף ימיו", הוא אמר עוד – "מחבל בן 49 הטיח בלוק בראש של עמית והפך אותנו לשבר כלי. עמית היה הבן היחיד שלי, ההמשכיות שלי, אחרי מה שהמחבל עשה אין ילד, אין המשכיות ואין כלום, הוא החריב לי את החיים".
בן יגאל חש לצד העצב הכבד וההקלה על תפיסת המחבל, סוג של סגירת מעגל: "הגיעו מהשב"כ, חברים של עמית מהפלוגה וחברים שלמדו איתו ביחד בתיכון בליך. הרמנו כוסית שמפניה ואמרנו שהחיינו שהגענו לרגע הזה של תפיסת המחבל, שהודה ושחזר את הרצח המתועב".
בן יגאל עלה לאחר מכן לקבר בנו בחלקה הצבאית בבית העלמין בבאר יעקב ובישר לו כאשר לצידו בני משפחתו וחבריו של עמית: "המחבל נלכד!".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

"הצלחנו להוביל סדר יום אקטיבי"

"האש מתקרבת למוסדות החינוך. היתרון בהשלמת שנת הלימודים נמוך מהסיכון. קיים חשש מגלישת הקורונה לבתי הספר. ביקשתי להיערך למעבר לקפסולות...

חדשות רמת גן-גבעתיים14 ביוני 2020    8 דקות
0

"יחסית לערים אחרות, המצב טוב בגבעתיים"

"היינו מנותקים מקבלת ההחלטות וכמו כולם צפינו בטלוויזיה ושמענו מראש הממשלה על ההנחיות", אומר ראש עיריית גבעתיים רן קוניק, המותח...

חדשות רמת גן-גבעתיים14 ביוני 2020    8 דקות

כתיבת תגובה