חדשות רמת גן-גבעתיים

"קפיצה במכירות בקניון ביאליק"

חדשות רמת גן-גבעתיים14 ביוני 2020    דקה אחת
0
"קפיצה במכירות בקניון ביאליק"

"אנשים חיכו לחזור ומרגישים בטוחים יותר במקומות שקרובים אליהם", מסכם מנכ"ל קניון ביאליק ברמת גן, יוסי כהן, את החודש הראשון של הפתיחה של הקניון לאחר הסגר הממושך.
"אנחנו רואים קפיצה של 27%-20% במכירות של כ-30 החנויות בקניון. כל העסקים נפתחו ובקרוב גם ייפתחו עסקים חדשים נוספים", ציין עוד כהן בשיחה עם "המקומון".
לדבריו, במהלך תקופת הסגר, פעל קניון ביאליק באורח חלקי. "בכל התקופה המשיכו הסניפים של שופרסל, סופרפארם וקופת חולים לאומית לפעול ולתת מענה", הוא הסביר.
לקראת הפתיחה המלאה של כלל החנויות בקניון ביאליק הייתה היערכות מיוחדת. "פתחנו לפני כחודש בהתאם להנחיות 'התו הסגול'. מודדים חום בכל הכניסות, גם לחניון, מקפידים על כינסה עם מסכה על הפנים ועל ריחוק חברתי והתקנו עמדות לחיטוי ידיים בכל רחבי הקניון", הוא ציין עוד – "כל העסקים חזרו וחזרו בצורה הרבה יותר טובה".
כהן סבור שהלקוחות מעדיפים לקנות במקומות הסמוכים לאזורי מגוריהם. "אנחנו נותנים מענה לתושבי רמת גן. במקום להסתובב עם המוני אנשים, מרגישים אצלנו בטוח יותר".
כהן הודיע עוד שבעתיד הקרוב מתוכננים להתחדש פעילויות הילדים וההצגות ויש גם כוונה לפתוח את הקניון במוצאי שבת.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

מאירים את רמת גן

בניין העירייה הואר בצבע ירוק כאמירת תודה והערכה לתושבים וכוחות הביטחון, הרופאים וההצלה, שסייעו להפיכתה של העיר רמת-גן לעיר ירוקה....

חדשות רמת גן-גבעתיים20 באוקטובר 2020    דקה אחת
0

תחת מגבלות התו הסגול: מועדוני הגמלאים חזרו...

מועדוני האזרחים הוותיקים המופעלים על ידי המחלקה לאזרחים ותיקים באגף לשירותים חברתיים חזרו לפעילות כל זאת בהתאם להנחיות התו הסגול,...

חדשות רמת גן-גבעתיים20 באוקטובר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה