חדשות רמת גן-גבעתיים

יוצאים לדרך חדשה

חדשות רמת גן-גבעתיים14 ביוני 2020    דקה אחת
0

החל מחודש ספטמבר תחל הרפורמה לגיל הרך ברמת גן, שבמסגרתה יעבור הניהול והפיקוח הפדגוגי של הצהרונים ממפעלי בית עמנואל לאגף החינוך בעירייה • ליעד אילני: "מתכוונת לשפר באופן משמעותי את איכות כוח האדם"

יוצאים לדרך חדשה
אילני. "מקווה שכולם יירתמו" ׀ צילום: ראובן קופלינסקי

מ"מ ראש עיריית רמת גן ויו"ר ועדת החינוך העירונית, ליעד אילני, הודיע שהחל מחודש ספטמבר תחל הרפורמה לגיל הרך ברמת גן, שעלולה מוערכת בכ-100 מיליוני שקלים במהלך השנים הבאות.
במסגרת הרפורמה המתוכננת, החל משנת הלימודים שתחל בספטמבר, הניהול והפיקוח הפדגוגי של הצהרונים יעבור ממפעלי בית עמנואל לאגף החינוך בעירייה.
אילני ציין, כי הרפורמה תצא לדרך בעקבות עבודת מטה מקיפה ומפורטת שנעשתה, לדבריו, עם מיטב המומחים.
"ביצענו עבודה יסודית על מנת שכל חלקי הפאזל יפעלו בהרמוניה. בנוסף להעברת הצהרונים לניהול אגף החינוך, העירייה מתכוונת לשפר באופן משמעותי את איכות כוח האדם", ציין עוד אילני.
לדבריו, יבוצעו מבחני אישיות והתאמה לכל המועמדים לעבודה עם ילדי העיר ויועלה משמעותית שכר העובדים בתחום.
"הרצף החינוכי יבוא לידי ביטוי גם בכך שמובילת הצהרון, המדריכה, תחל את עבודתה בשעה 12.30, תצטרף לצוות הבוקר, תחווה את ילדי הגן בשלב יותר מוקדם ביות ותלווה אותם עד סופו", הבהיר אילני, והוסיף: "אגף החינוך גם מדרג גנים פרטיים בעיר לפי ארבעה קריטריונים משמעותיים. הדירוג יפורסם ויהיה שקוף ונגיש להורים".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

מאירים את רמת גן

בניין העירייה הואר בצבע ירוק כאמירת תודה והערכה לתושבים וכוחות הביטחון, הרופאים וההצלה, שסייעו להפיכתה של העיר רמת-גן לעיר ירוקה....

חדשות רמת גן-גבעתיים20 באוקטובר 2020    דקה אחת
0

תחת מגבלות התו הסגול: מועדוני הגמלאים חזרו...

מועדוני האזרחים הוותיקים המופעלים על ידי המחלקה לאזרחים ותיקים באגף לשירותים חברתיים חזרו לפעילות כל זאת בהתאם להנחיות התו הסגול,...

חדשות רמת גן-גבעתיים20 באוקטובר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה