חדשות רמת גן-גבעתיים

חוזרים לעירייה

חדשות רמת גן-גבעתיים3 במאי 2020    דקה אחת
0

עובדי עיריית גבעתיים שבים לעבודה מלאה החל מיום ג' וזאת בהתאם להסכם השכר הקיבוצי והחלת כללי "התו הסגול" בעירייה

חוזרים לעירייה
צילום באדיבות העירייה

 

עובדי עיריית גבעתיים שבים לעבודה מלאה החל מיום ג' וזאת בהתאם להסכם השכר הקיבוצי והחלת כללי "התו הסגול" בעירייה ובכך יאפשרו מתן שרות יעיל ואיכותי לכלל התושבים זאת לאחר שנעשתה עבודת מטה והכנה של כלל גורמי העירייה בראשות ראש העיר רן קוניק והמנכ"ל עו"ד יורם פומרנץ.

הסכם השכר הקיבוצי החדש, שיהיה בתוקפו עד ליום 30.06.2020 וקביעת כללי "התו הסגול הציבורי", זאת בעקבות החלטת ראש העירייה ובשיתוף יו"ר ועד העובדים, מאפשרת לעובדי העירייה לשוב לעבודה מלאה החל מיום ג' 5/5.

בהתאם לכך מונה מטעם העירייה ממונה קורונה ותו סגול עירוני והוא הגורם הרשותי המנחה והמתכלל את כל הטיפול בנושא למול העובדים שמונו בכל יחידות העירייה על מנת לשמור על כל הכללים המחייבים.

יש לציין כי עובדים שאינם נדרשים בעת הזו על ידי המנהלים ויבקשו להמשיך, מסיבות רפואיות או אחרות, שלא להגיע לעבודה ולשהות בביתם, יוגדרו כ"עובד בהסדר" אולם מבחינת הנהלת העירייה ברירת המחדל היא כל העובדים יוכלו לחזור לעבודתם.

לאורך כל תקופת משבר קורונה ניהלה עיריית גבעתיים עבודת מטה מסודרת בנושא הניהול השוטף של עבודת העירייה, ניהול המשבר וכן עבודה מסודרת בדבר אסטרטגיית היציאה.

לאור זאת עיריית גבעתיים יכולה להחזיר את עובדיה בצורה מסודרת על פי המתווה וקיום כלל ההנחיות ולאפשר לימודים בכל המסגרות המאושרות על ידי משרד הבריאות והחינוך בצורה חלקה ולשביעות רצון כל הגורמים.

מנכ"ל העירייה, עו"ד יורם פומרנץ ציין כי: "נערכנו בהתאם להנחיית ראש העירייה, לאפשר השבה מקסימלית של עובדים, במסגרת מעבר המשק לשגרת קורונה. מצד הרשות ימים אילו מניחים לפתחה של העירייה מטלות רבות ומצד העובד ידוע ששגרת עבודה תורמת לבריאות ולחוסן נפשי, כך שהחזרה לעבודה מבורכת מכול צידיה וטוב שהתאפשרה"

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

קוצרים את הפירות: מיזם "חולקים בשפע מהגינה"...

ביוזמת תושבי העיר ומחלקת קשרי קהילה, מיזם "חולקים בשפע מהגינה" הארצי החל את פעילותו בעיר רמת גן. במסגרת המיזם, תושבי...

חדשות רמת גן-גבעתיים20 בינואר 2021    דקה אחת
0
משה כהן   

ט"ו בשבט הגיע

ט"ו בשבט נמצא ממש מעבר לפינה, ואם השנה תושבי העיר לא יגיעו אל הטבע, הטבע יגיע אליהם. במהלך השבוע הבא...

חדשות רמת גן-גבעתיים20 בינואר 2021    3 דקות

כתיבת תגובה