חדשות רמת גן-גבעתיים

עידן חדש ברחוב הפודים

חדשות רמת גן-גבעתיים12 במרץ 2020    דקה אחת
0

בניין בן שלוש קומות ו-15 דירות ברחוב הפודים 8 נהרס במסגרת פרויקט פינוי בינוי, ובמקומו ייבנה בניין בן 10 קומות ו-41 יחידות דיור • פגשנו שתי דיירות, המתגוררות במקום מזה כ-50 שנה • "בדירה הזו גידלתי שלוש בנות, וכיום יש לי 15 נכדים, שהם חלק מהבית", סיפרה אחת מהן

עידן חדש ברחוב הפודים
רחוב הפודים 8. "הלב נצבט" ׀ צילום: משה כהן

 

"לבניין הזה יש חתיכת היסטוריה", סיפרה בהתרגשות דליה מזור, דיירת ותיקה בבניין מגורים ברחוב הפודים 8 ברמת גן, שנהרס השבוע במסגרת פרויקט פינוי בינוי. במקום הבניין בן שלוש הקומות, שכלל 15 דירות, תבנה חברת מעוז דניאל, המבצעת את הפרויקט, בניין בגובה של עשר קומות ו-41 יחידות דיור.
הבניין יכלול מגוון דירות בגדלים שונים, החל משני חדרים ועד לפנטהאוזים ודירות גן. כל אחד מבעלי הנכסים בבניין יקבל במסגרת הפרויקט דירה חדשה עם תוספת של 13 מ"ר, מרפסת בשטח של כ-12 מ"ר, מעלית וחניה בחניון תת-קרקעי. בחברה כבר החלו לשווק את הדירות למכירה.
דיירי הבניין ציפו לרגע המיוחל הזה, לאחר הליכי תכנון ואישור ארוכים, שנמשכו כשש שנים. "50 שנה התגוררתי בבניין הזה. אני זוכרת כמו אתמול איך הבאתי לכאן את הבת הגדולה שלי אחרי הלידה. בדירה הזו גידלתי שלוש בנות, וכיום יש לי 15 נכדים, שהם חלק מהבית", סיפרה מזור בנימה נוסטלגית. "אומנם הלב נצבט, אבל התחושה היא של סיפוק. איכות החיים שלי תשתפר".
רגינה גולדשטיין, שהגיעה למקום עם בתה עדינה דניאל, סיפרה: "גם אני גרה כאן 50 שנה ואני מאוד מתרגשת מהשינוי. היה לי כיף לגור כאן, במקום שכולם מכירים את כולם. יש כאן היסטוריה. הנכד שלי, שבימי ילדותו היה מגיע לכאן כמעט מדי יום, שוהה עכשיו בברזיל. שלחתי לו הודעה על תחילת עבודות ההריסה והבנייה, והוא מאוד התרגש". בתה הצביעה על החדר שבו גדלה ואמרה בהתרגשות: "כאן גדלתי. יש לי הרבה זיכרונות טובים, אבל עוברים לעידן חדש".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

האור בקצה המנהרה

הסינים מגיעים, ועבודות הקמת הקו האדום של הרכבת הקלה צוברות תאוצה. "רואים את האור בקצה המנהרה", אומר מנכ"ל נת"ע, חיים...

חדשות רמת גן-גבעתיים9 בספטמבר 2020    9 דקות
0

סכסוך שכנים

רמת גן נקבעה כ"עיר צהובה" וגבעתיים כ"עיר ירוקה", על פי מתווה הרמזור של פרויקטור הקורונה, פרופ' רוני גמזו. עימות פרץ...

חדשות רמת גן-גבעתיים9 בספטמבר 2020    2 דקות

כתיבת תגובה