חדשות רמת גן-גבעתיים

נוגעים בשמיים

חדשות רמת גן-גבעתיים8 במרץ 2020    דקה אחת
0
נוגעים בשמיים
תכנית מתחם הבורסה יוצאת לדרך. אושרה פה אחד ׀ צילום: דוברות העירייה

 

באירוע יוצא דופן של אחדות, אישרה מועצת עיריית רמת גן פה אחד את ההמלצה לוועדה המחוזית לתכנון ובנייה, להפקיד את התכנית לבניית שלושה מגדלים במתחם בורסת היהלומים ברמת גן. המגדל הגבוה יהיה בגובה של כ-120 קומות, ושני המגדלים הנוספים יהיו בגובה של 88 ו-77 קומות.
הקמת המגדלים תגביר את התחרות עם תל אביב וגבעתיים על שוק המשרדים והמסחר, המניב לעירייה הכנסות גבוהות. מהיטלים וארנונה, ביחס למגורים. בעירייה מעריכים שהמיזם החדש יניב לעירייה הכנסות של עשרות מיליוני שקלים בשנה.
בישיבת המועצה, שאישרה את תכנית המגדלים, השתתף גם נשיא בורסת היהלומים יורם דבש. על פי התכנון המתגבש בוועדה לתשתיות לאומיות, תהיה בעתיד בסמוך למתחם הבורסה תחנת מטרו. בנוסף, הקו האדום של הרכבת הקלה, שאמור להתחיל לפעול בעוד כשנתיים, יעבור לא הרחק מהמתחם, בציר ז'בוטינסקי.
"התוכנית החדשה במתחם הבורסה היא, הלכה למעשה, הקמה של עיר בתוך הבורסה. מדובר במהלך שמשנה את פני העיר, כזה שעושה טוב לא רק בנוכחות שלו, אלא גם בנראות וביופי", ציין ראש עיריית רמת גן כרמל שאמה הכהן.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

עיר בחפירות

עבודות תשתית נרחבות שמבוצעות בכמה אזורים בגבעתיים, ועבודות נוספות המתוכננות להתבצע בתוך כמה חודשים, צפויות להפוך לחלק משגרת החיים בעיר...

חדשות רמת גן-גבעתיים11 ביולי 2020    דקה אחת
0

המאבק עולה שלב

"רשות הרישוי תגיש הודעה בתוך עשרה ימים, האם היא מקבלת את המלצת ועדת הערר, שלפיה החלטתה תבוטל בהסכמה ובהתאמה ויבוטל...

חדשות רמת גן-גבעתיים11 ביולי 2020    4 דקות

כתיבת תגובה