חדשות רמת גן-גבעתיים

רמת גן: שתי תאונות אוטובוס בשבוע

חדשות רמת גן-גבעתיים7 במרץ 2020    דקה אחת
0

בשני המקרים, איבד הנהג את השליטה על הרכב • בתאונה ברחוב בן אליעזר פינת נגבה ברמת גן - נפצע קשה גבר כבן 35, וצעירה כבת 25 נפגעה בינוני • בתאונה במסוף האוטובוסים סמוך לקניון איילון - נפצעו ארבעה באורח קל

רמת גן: שתי תאונות אוטובוס בשבוע
זירת התאונה ביום שני. האוטובוס התנגש בקיר ׀ צילום: כבאות והצלה

 

בתאונת דרכים קשה שאירעה ביום שני לפני הצהריים, התנגש אוטובוס בקיר ברחוב בן אליעזר פינת נגבה ברמת גן. גבר כבן 35, שחולץ מתחת לאוטובוס, נפצע באורח קשה, והולכת רגל נוספת, כבת 25, נפצעה באורח בינוני.
"סמוך לאוטובוס שכבה צעירה, כשהיא בהכרה וסובלת מחבלות בפלג גופה העליון, ונהג האוטובוס התהלך במקום כשהוא פצוע במצב קל. הענקנו להם טיפול רפואי ופינינו אותם לבתי החולים בילינסון בפתח תקוה ושיבא בתל השומר", סיפר חובש מד"א ישי אביטן. "בנוסף, כוחות כבאות והצלה חילצו הולך רגל שנלכד מתחת לאוטובוס ופונה כשמצבו קשה".
ממשטרת מרחב דן נמסר שעם קבלת הדיווח הוזנקו למקום כוחות גדולים של משטרה, מד"א, כבאות והצלה. בוחני תנועה של המשטרה פתחו בחקירת נסיבות האירוע הקשה. על פי אחת ההערכות, הרקע לאיבוד השליטה של הנהג על האוטובוס היה אירוע לבבי.
"בהתחלה לא הבנו מה קרה, כי הרחוב נסגר למשך זמן ממושך. זה רחוב ראשי, ורבים עוברים בו", סיפר תושב האזור. "זה יכול היה להסתיים באסון רב-נפגעים". אישה שעברה ברחוב הוסיפה: "נסעתי אחרי האוטובוס ופתאום הנהג כנראה איבד שליטה ודרס אישה שהייתה עם שני ילדיה ואדם נוסף. למרבה המזל, הילדים יצאו בשלום".
בתאונה נוספת ברמת גן, שאירעה ביום שישי לפני כשבוע באזור מסוף האוטובוסים הסמוך לקניון איילון ולאצטדיון רמת גן, איבד נהג אוטובוס שליטה ופגע בשורת אוטובוסים וכלי רכב פרטיים. למרבה המזל, רק ארבעה בני אדם נפגעו באורח קל, והאירוע הסתיים בעיקר בנזקי רכוש לאוטובוסים ולכלי הרכב הפרטיים.
"כשהגענו למקום, הייתה המולה גדולה. ראינו רכבים מעוכים ואוטובוסים עם פגיעות. נהג האוטובוס, כבן 50, היה בהכרה מלאה ונחבל באופן קל. ביצענו סריקה בזירה, ובדרך נס אותרו רק כמה נפגעים קל. טיפלנו בארבעה ופינינו אותם להמשך טיפול", סיפר חובש מד"א יששכר וייס.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

קול ששון וקול שמחה: מתחתנים בצל הקורונה

עונת האירועים העירונית בזמן משבר הקורונה נמשכת. בתמיכה עירונית מקיפה ובהתאם להנחיות משרד הבריאות נערכה היום חתונתם של גרשון ונטע...

חדשות רמת גן-גבעתיים12 בינואר 2021    דקה אחת
0

רמת גן מובילה במדדי חופש המידע

דוח הרשויות המקומיות של היחידה הממשלתית לחופש המידע ומשרד הפנים קובע: רמת-גן מובילה במדדים של חופש המידע עם כ-90% בקשות...

חדשות רמת גן-גבעתיים11 בינואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה