חדשות רמת גן-גבעתיים

הכי טובים

חדשות רמת גן-גבעתיים1 במרץ 2020    דקה אחת
0
הכי טובים
טקס ההוקרה. "הוכחה חיה" ׀ צילום: ענת אלאלוף

עמית המאירי

באירוע הוקרה לבני הנוער ברמת גן, שהתקיים בשבוע שעבר, חולקו 40 תעודות הוקרה על מצוינות חברתית, ותשעה תלמידים התבשרו כי הם מועמדים לפרס מצוינות ארצי ע"ש אלעד ריבן.
כ-6,000 ילדים ובני נוער משתתפים בפעילות של תנועות הנוער ובמגוון ערוצי התנדבות ותרומה לקהילה בעיר, בהם שמונה שבטי צופים, חמישה סניפים של בני עקיבא, שני סניפים של תנועת כנפיים של קרמבו, קבוצה של איג"י ותנועות מכבי צעיר, הנוער העובד והלומד ושל"ח.
לצד תנועות הנוער, בוחרים בני נוער להתנדב במד"א, במכבי אש ובבתי חולים. בעירייה מתגאים בנכונות להתנדב וביוזמות חברתיות נוספות, שבהן משתתפים בני נוער, כמו סיוע לקשישים ולאוכלוסיות קשות יום, חינוך ורווחה.
חלוקת תעודות ההוקרה התקיימה בשיאו של שבוע הנוער בעיר. בטקס אמר ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן: ״הערב הזה מספק הוכחה חיה לכך שברמת גן פועל הנוער האיכותי והטוב ביותר, שמגיע להישגים גבוהים ומרשימים, לא רק בתחום החינוך הפורמלי – אלא גם בתחום ההתנדבות והעשייה החברתית".
חבר מועצת העיר ומחזיק תיק הנוער, ישראל זרי, הוסיף: "אני קורא לבני הנוער בעיר להגשים כל יוזמה או צעד שירצו לקדם בעיר, ואפילו במדינה. אני זמין לכולם. יש לנו את כל המשאבים לעזור לכם להיות מנהיגי העתיד הכי טובים וערכיים".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

חוזרים לעירייה

  עובדי עיריית גבעתיים שבים לעבודה מלאה החל מיום ג' וזאת בהתאם להסכם השכר הקיבוצי והחלת כללי "התו הסגול" בעירייה...

חדשות רמת גן-גבעתיים3 במאי 2020    דקה אחת
0

שי לשורד

  למרות שזה נשמע קצת ציני, חלוקת מתנות לניצולי שואה ששרדו בערב יום השואה, הכוונה היא כמובן להוקיר ולזכור. לכן...

חדשות רמת גן-גבעתיים20 באפריל 2020    2 דקות

כתיבת תגובה