חדשות רמת גן-גבעתיים

התחזה לעובד חברת החשמל ופרץ לדירת קשישה ברמת גן

חדשות רמת גן-גבעתיים23 בפברואר 2020    דקה אחת
0

החשוד, תושב נתניה (59), נעצר בחשד שתקף את העובדת הזרה בדירה, גנב ארנק ונמלט • בן 24 נעצר בחשד לגניבת קלנועית מקשיש • המשטרה פשטה על בתי הימורים ברמת גן ובני ברק • נעצרו 17 חשודים בסחר בסמים ועבירות רכוש

התחזה לעובד חברת  החשמל ופרץ לדירת  קשישה ברמת גן
ניידת משטרה | צילום מרק ישראל סלם, ג'רוזלם פוסט

 

גבר כבן 59, שהתחזה לעובד של חברת החשמל, נעצר בחשד לגניבה מדירה ברמת גן, שבה מתגוררות קשישה והמטפלת שלה. על פי החשד, הוא נכנס לדירה ותקף במכת אגרוף את העובדת הזרה, גנב מחדר השינה את הארנק ובו מאות שקלים ונמלט מהמקום. בתום חקירה של משטרת מרחב דן, אותר החשוד, תושב נתניה, ונעצר.
באירוע נוסף, צעיר כבן 24 מתל אביב נעצר בשבוע שעבר בחשד שגנב קלנועית מקשיש. על פי החשד, הצעיר פרץ למחסן בבניין, גנב את הקלנועית ונמלט מהמקום. במהלך החקירה, שנוהלה במשטרת מרחב דן, הצליחו החוקרים להתחקות אחר החשוד במעשה והוא נעצר.
בתוך כך, המשטרה פשטה על בתי הימורים בבני ברק וברמת גן. במהלך הפעילות בבני ברק, עוכבה אישה כבת 56 מפתח תקוה, בחשד שניהלה בית הימורים בניגוד לחוק. בחיפוש במקום נתפס ציוד רב המשמש להימורים. בין השאר, כונני מחשב, מסכים ומקלדות, 13 מכונות מזל, כסף מזומן ומסמכים שונים. לאחר חקירתה שוחררה החשודה בתנאים מגבילים.
ביום שני הסתיים מבצע של משטרת מרחב דן, שכלל הפעלת סוכן סמוי, שהביא למעצרם של 17 חשודים בסחר בסמים ועבירות רכוש. על פי החשד, העצורים ביצעו עשרות עסקאות סמים עם סוכן סמוי של המשטרה ברמת גן, בני ברק, יפו, יבנה ואשדוד. במהלך תקופת הפעלתו, הצליח הסוכן לזכות באמונם של העבריינים, שמכרו לו סמים. בין השאר, הוא התחבר לעבריינים המוכרים למשטרה מתחום ההתפרצויות לבתים, ואסף נגדם ראיות מפלילות לכאורה.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

רמת גן: נעצר חשוד ברצח אישה כבת...

שלשום (27.7) הובאה אישה כבת 72 לבית החולים במרכז הארץ במצב קשה ובהמשך נקבע מותה. מדיווח שנמסר מבית החולים עלה...

חדשות רמת גן-גבעתיים29 ביולי 2020    דקה אחת
0

בשורה עולמית: הקסדה השיתופית הראשונה הושקה היום...

הקסדה השיתופית הראשונה בעולם הושקה היום ברמת גן ביחד עם תושבת העיר דורית אברהם, שהחלה את המאבק ביום שאיבדה את...

חדשות רמת גן-גבעתיים28 ביולי 2020    2 דקות

כתיבת תגובה