חדשות רמת גן-גבעתיים

יש עתיד: שבוע החינוך והנוער בגבעתיים

חדשות רמת גן-גבעתיים18 בפברואר 2020    דקה אחת
0

האירוע עומד השנה בסימן תקשורת ושיח מכבד, תחת הכותרת "לשון הרע לא מדבר אליי" • קוניק: "כמבוגרים אנחנו צריכים לאמץ את התעוזה, החדשנות, המקוריות והיצירתיות של בני הנוער, על מנת להצעיד את העיר והחברה קדימה"

יש עתיד: שבוע החינוך והנוער בגבעתיים
בני הנוער ובכירי העירייה. רצף פורמלי ובלתי פורמלי ׀ צילום: דוברות עיריית גבעתיים

עמית המאירי

את השבוע האחרון פתחו בכירי עיריית גבעתיים בישיבה משותפת עם נציגי מועצת הנוער העירונית, לציון פתיחת שבוע החינוך והנוער בעיר. בישיבה העלו בני הנוער סוגיות הקרובות ללבם של הצעירים בעיר ואת תכניותיהם לציון השבוע.
שבוע החינוך והנוער עומד השנה בסימן תקשורת ושיח מכבד, תחת הכותרת "לשון הרע לא מדבר אליי". לראשונה שילבה העירייה השנה את שבוע החינוך עם שבוע הנוער, כדי ליצור רצף חינוכי פורמלי ובלתי פורמלי לכל הגילאים בעיר.
במהלך השבוע מתוכננות פעילויות נרחבות, שחלקן יכללו פעילות משותפת של תלמידים עם גמלאים ואוכלוסיות עם צרכים מיוחדים. כל תלמידי העיר יעברו שיעור חינוך בנושא "לשון הרע לא מדבר אליי", שבו יכינו פרויקטים חברתיים להצפת הנושא. תלמידים מכיתות שונות יעברו פעילויות חברתיות מגוונות, בהן ליווי תלמידי כיתות א' לבית הספר, קורס בשפת סימנים, העלאת מודעות לאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים ולימוד גמלאים איך להשתמש במחשב ובטלפון הסלולרי.
במהלך השבוע יקיים כל בית ספר שני שיעורים בתחומי דעת אקדמיים, שאליהם מוזמנים תלמידים מבתי ספר אחרים, והעירייה תציע לתלמידים לקחת חלק בכנס אנשי חינוך עירוני ולהכיר את אגפי העירייה. כמו כן, יתקיים טקס שבו ייבחרו אנשי חינוך מצטיינים ובני נוער מצטיינים בתחום הפעילות החברתית בעיר.
לאחר הישיבה עם בני הנוער, בירך ראש עיריית גבעתיים רן קוניק את הצעירים וציין: "בני הנוער הם העתיד שלנו, ואנו כמבוגרים צריכים ללמוד מהם ולאמץ את התעוזה, החדשנות, המקוריות והיצירתיות שטבועות בבני הנוער, על מנת להצעיד את העיר והחברה קדימה".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

רמת גן: נעצר חשוד ברצח אישה כבת...

שלשום (27.7) הובאה אישה כבת 72 לבית החולים במרכז הארץ במצב קשה ובהמשך נקבע מותה. מדיווח שנמסר מבית החולים עלה...

חדשות רמת גן-גבעתיים29 ביולי 2020    דקה אחת
0

בשורה עולמית: הקסדה השיתופית הראשונה הושקה היום...

הקסדה השיתופית הראשונה בעולם הושקה היום ברמת גן ביחד עם תושבת העיר דורית אברהם, שהחלה את המאבק ביום שאיבדה את...

חדשות רמת גן-גבעתיים28 ביולי 2020    2 דקות

כתיבת תגובה