חדשות רמת גן-גבעתיים

הסטודנטים נהנים יותר

חדשות רמת גן-גבעתיים14 בפברואר 2020    דקה אחת
0

שני מרחבי למידה עומדים לרשות הסטודנטים בגבעתיים • מתחם הבוקר "GVT HUB" פועל במרכז הקהילתי שדה בוקר, ומתחם הערב "הקומה השלישית" סמוך לתיכון שב"צ ופתוח גם בשבת

הסטודנטים נהנים יותר
סטודנטים בגבעתיים. בשבת יש גם ג'חנון ׀ צילום: סיון גולדברג

כ-200 סטודנטים ניצלו את השבוע הראשון להפעלת שני מרחבי הלמידה שנפתחו בגבעתיים, ושאחד מהם פתוח גם בשבת. כך מסר חבר מועצת העיר ומחזיק תיק הצעירים סיון גולדברג.
בשבוע שעבר החלה מחלקת הצעירים של העירייה להפעיל שני מתחמים לרווחת הסטודנטים. המתחמים פועלים ללא עלות, ומאפשרים לסטודנטים ללמוד במרחבים שקטים, לבד או בקבוצות, עם כל האמצעים המתקדמים וגם עם פעילויות להפוגות שבין סבבי הלמידה.
מתחם הבוקר "GVT HUB" פועל במרכז הקהילתי שדה בוקר ופתוח בימים ראשון-שישי בשעות היום 16:00-10:00. מתחם הערב "הקומה השלישית" שבמרכז המצוינות, סמוך לתיכון שב"צ, פתוח בימים ראשון-חמישי בשעות 22:00-17:00, ובשבת לאורך כל היום מ-10:00 עד 22:00.
"הסטודנטים חורשים במרחבי הלמידה שפתחנו, ונהנים מחדרים שקטים וממוזגים, עם מכונות אספרסו ושתייה חופשית, מסכים ומקרנים מיוחדים, אינטרנט אלחוטי מהיר, נשנושים והרבה הפתעות", סיפר גולדברג. "בשבת החלטנו להפתיע ולהזמין גם כמה סירים של ג׳חנון מעסקים מקומיים".
גולדברג הוסיף כי במהלך השבוע מתוכננות להתקיים בקביעות גם פעילויות של יוגה ומיינדפולנס (קורסים ייעודיים). "אנחנו עונים על צורך אדיר. אין ספק שגבעתיים הופכת לעיר מזמינה ומושכת לסטודנטים, וחשוב לנו לסייע להם באמצעות תשתיות שיקלו עליהם, במיוחד בתקופת המבחנים", ציין גולדברג. "להרבה סטודנטים קל ונעים ללמוד במרחבי למידה משותפים. עשינו מאמץ כדי להרחיב באופן דרמטי את שעות הפעילות שלהם בתקופת המבחנים, ולראשונה לפתוח מרחב למידה גם בשבת. אני מאחל לכל הסטודנטים שלנו תקופת מבחנים נעימה ככל הניתן, ומקווה שהמאמץ שלנו יסייע להם לצלוח אותה בהצלחה רבה".
גולדברג ציין עוד כי המיזם מופעל בשיתוף ראש העירייה רן קוניק ומִנהל החינוך, בראשות אירית אהרונסון.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

חוזרים לעירייה

  עובדי עיריית גבעתיים שבים לעבודה מלאה החל מיום ג' וזאת בהתאם להסכם השכר הקיבוצי והחלת כללי "התו הסגול" בעירייה...

חדשות רמת גן-גבעתיים3 במאי 2020    דקה אחת
0

שי לשורד

  למרות שזה נשמע קצת ציני, חלוקת מתנות לניצולי שואה ששרדו בערב יום השואה, הכוונה היא כמובן להוקיר ולזכור. לכן...

חדשות רמת גן-גבעתיים20 באפריל 2020    2 דקות

כתיבת תגובה