חדשות רמת גן-גבעתיים

ריאות ירוקות

חדשות רמת גן-גבעתיים9 בפברואר 2020    דקה אחת
0

מצמיחים חיים חדשים- אירוע נטיעות של אלפי עצים נערך ביום חמישי בבית החולים שיבא ברמת-גן במסגרת אירועי עיר הבריאות הירוקה

ריאות ירוקות
צילום אילן ספירא

המרכז הרפואי שיבא תל השומר השיק את 'עיר הבריאות הירוקה' בטקס בו נטעו שתילי עצים, במעמד ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן ומנהל המרכז הרפואי שיבא, פרופ' יצחק קרייס. במסגרת יוזמת 'עיר הבריאות הירוקה' יינטעו אלפי עצים שיהוו ריאה ירוקה במרכז הרפואי לרווחת ציבור המטופלים.

ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן: "ברמת-גן, עיר הגנים של ישראל, קבענו כלל: במקום כל עץ שנעקר מחוסר ברירה, אנו נוטעים שלושה עצים. לשתול עץ זה לשתול חיים, אין דבר מרגש מזה. רמת-גן תמשיך לקדם אירועים 'ירוקים' של יצירת חיים חדשים בעיר הגנים".

השר להגנת הסביבה, ירושלים ומורשת ישראל, ח"כ זאב אלקין: " העצים לא רק מספקים לנו צל יש להם תפקיד חשוב שמונע מכדור הארץ להתחמם. אני קורא לתושבי עיר הגנים רמת-גן, להמשיך ולשמור על הסביבה ולקיים את מלאכת נטיעת העצים ברחבי העיר".

מנהל המרכז הרפואי שיבא, פרופ' יצחק קרייס: "כחלק מהתפיסה של עיר הבריאות שיבא, אנו שמים דגש רב על קיימות, שימור הסביבה וקשר הדוק עם הקהילה. טקס הנטיעות המרגש שהתקיים היום, מסמל את הקשר המובהק שבין בריאות, התחדשות, סביבה וקהילה. חג ט"ו בשבט שמח לכולם".

 

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

בלי מסיבות חייתיות

אגודת צער בעלי חיים פנתה בבקשה לפני נקיטת הליכים משפטיים מול עיריית רמת גן והפארק הלאומי בבקשה כי ישנו את...

חדשות רמת גן-גבעתיים25 בפברואר 2020    דקה אחת
0

יש דיבור חדש בעיר

  עיריית גבעתיים ציינה בשלל אירועים ופעילויות את שבוע "הדיבור החדש", המפגיש ילדים, בני נוער ומבוגרים להידברות ולשיח מכבד, על...

חדשות רמת גן-גבעתיים25 בפברואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה