חדשות רמת גן-גבעתיים

הקרב על השלט

חדשות רמת גן-גבעתיים2 בפברואר 2020    דקה אחת
1

בעלי פוטו נגבה ברמת גן מוחים נגד דרישת העירייה להסיר את השלט שבחזית החנות • לטענתם, מדובר בשלט המתנוסס מעל החנות כבר עשור, וכל מה שהשתנה לאחרונה הוא רק צבעו והלוגו המופיע עליו

הקרב על השלט
השלט על החנות ברחוב נגבה. קנס בגובה 730 שקל | צילום: פוטו נגבה

בפוטו נגבה שברחוב נגבה ברמת גן נאבקים נגד דרישת העירייה להסיר את השלט שבחזית העסק הוותיק. לדברי סומי אלון, מבעלי החנות, “שלט בגודל הזה בדיוק הוצב כאן כבר לפני כעשר שנים. בסך הכל שינינו את צבע השלט ואת הלוגו, אבל בעירייה דורשים מאיתנו להסיר את השלט”, הוא אומר.
פוטו נגבה המוכר לרבים בעיר, נוסד בשנת 1975 על ידי שאול אלון. כיום עובדים בעסק שלושה דורות – המייסד, בנו סומי והנכדים חן וליאור. “הצילום הוא דרך חיים עבורנו”, מציין אלון. לדבריו, כחלק מהמיתוג המחודש של העסק, הוחלט על שינוי הלוגו והצבע. “לא שינינו את גודל השלט, אלא רק את פניו, שעליהם מופיע העיצוב החדש”, הוא טוען. “באו פקחים ונתנו לנו קנס של 730 שקל והתראה שעלינו להוריד את השלט”.
לטענתו, הורדת השלט תגרום לכיעור חזית העסק. “מה יראו מאחורי השלט, סורגים מכוערים?”, הוא שואל. “לא נסכים לכער את החנות, כפי שאף אחד לא יסכים לכער את חזית הבית שבו הוא מתגורר. עבורנו פוטו נגבה זה בית שני”, הוא אומר בלהט. “עדיף לכולם שיהיה שלט מרשים בחזית, כפי שהיה במשך שנים ארוכות. אני לא מבין מדוע אנחנו נדרשים כעת להוריד את השלט, למרות שגודלו לא השתנה במשך שנים רבות. במידת הצורך, נגיע לבית המשפט ונילחם על השלט”.
מהעירייה נמסר: "עיר נקייה ומסודרת מחייבת כללים אחידים ועקביים לגבי הצבת שלטים, ולכן העירייה פעלה בהתאם. אושר לבעלי החנות להציב שלט אחד בחזית העסק. בניגוד לנהלים, בחר בעל החנות להציב שלט נוסף מתחת לסוכך ושני שלטים בצדי העסק. למרות התרעות חוזרות ונשנות, הוא סירב להסיר את השלט".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

בלי מסיבות חייתיות

אגודת צער בעלי חיים פנתה בבקשה לפני נקיטת הליכים משפטיים מול עיריית רמת גן והפארק הלאומי בבקשה כי ישנו את...

חדשות רמת גן-גבעתיים25 בפברואר 2020    דקה אחת
0

יש דיבור חדש בעיר

  עיריית גבעתיים ציינה בשלל אירועים ופעילויות את שבוע "הדיבור החדש", המפגיש ילדים, בני נוער ומבוגרים להידברות ולשיח מכבד, על...

חדשות רמת גן-גבעתיים25 בפברואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה

  • תושבים
    עירייה סתומה שמתעסקת בתפל ולא בעיקר

    זה מה שיהפוך את העיר לנקיה ומסודרת? איך אתם לא מתביישים להגיד את 3 המילים הללו? יותר נכון שתגידו עיר מטונפת ומבולגנת. ראש עיר מטומטם.