חדשות רמת גן-גבעתיים

#WeRemember בגבעתיים

חדשות רמת גן-גבעתיים28 בינואר 2020    דקה אחת
0

ראש עיריית גבעתיים רן קוניק, שורדי שואה ותלמידים מגבעתיים נטלו חלק בקמפיין #WeRemember לציון יום הזיכרון הבינלאומי לשואה

#WeRemember בגבעתיים
צילום דוברות העירייה

 

אתמול, (שני 27.1)  צוין ברחבי העולם יום הזיכרון הבינלאומי לשואה. במסגרת האירוע החשוב הקונגרס היהודי העולמי השיק קמפיין את   #WeRemember . קמפיין זה שם לעצמו למטרה לרתום את ההשפעה של המדיה החברתית ולהעלות את המודעות והידע לנושא השואה – וכל צורות שנאת הזרים ורצח עם ברחבי העולם – ובמיוחד לפעול לחינוך הדור הצעיר במטרה לוודא שאכן לעולם לא עוד.

במסגרת הקמפיין אנשים מכל  רחבי העולם מתבקשים  להצטלם עם שלט הנושא את שם הקמפיין – #WeRemember יחד עם אזכור הקונגרס היהודי העולמי – ולהעלות אותו לרשתות החברתיות. בשנים קודמות זכה הקמפיין להצלחה חסרת תקדים, כאשר מיליוני אנשים ברחבי העולם נחשפו לקמפיין וביחד עם מנהיגים ואנשים בעלי השפעה רבה ברחבי העולם נטלו חלק בקמפיין החשוב.

גם ראש עיריית גבעתיים רן קוניק , שורדי שואה ממועדון קפה אירופה בגבעתיים  ותלמידים במוסדות חינוך בעיר נטלו חלק והצטלמו לקמפיין החשוב.יש לציין כי בקונגרס היהודי העולמי רואים את הקמפיין כחוויה לימודית משמעותית עם השתתפות שוברת שיאים במטרה לוודא שסיפורם של כל אלו שסבלו מזוועות הנאצים ושותפיהם לא ישכח. כל התמונות אשר נאספו מרחבי העולם הוקרנו בתאריכים 23-27 בינואר במחנה ההשמדה אושוויץ-בירקנאו ושודרו בשידור חי בעמוד הפייסבוק של הקונגרס היהודי העולמי.

ראש עיריית גבעתיים רן קוניק ציין כי: "אנו רואים חשיבות רבה בהירתמות לקמפיין החשוב של הקונגרס היהודי העולמי במיוחד לאור גל האנטישמיות הגואה בעולם עלינו ולהזכיר לעולם שסכנות קיומיות אלה עדין קיימות . עלינו לזכור את העבר במטרה ליצור עתיד טוב יותר והעובדה כי מספר של שורדי השואה הולך ופוחת מחייב אותנו  להמשיך את מורשתם ולספר את סיפור השואה גם לדורות הבאים".

 

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

חוזרים לעירייה

  עובדי עיריית גבעתיים שבים לעבודה מלאה החל מיום ג' וזאת בהתאם להסכם השכר הקיבוצי והחלת כללי "התו הסגול" בעירייה...

חדשות רמת גן-גבעתיים3 במאי 2020    דקה אחת
0

שי לשורד

  למרות שזה נשמע קצת ציני, חלוקת מתנות לניצולי שואה ששרדו בערב יום השואה, הכוונה היא כמובן להוקיר ולזכור. לכן...

חדשות רמת גן-גבעתיים20 באפריל 2020    2 דקות

כתיבת תגובה