חדשות רמת גן-גבעתיים

קשישה שנפלה בפארק מרום נווה תובעת את העירייה

חדשות רמת גן-גבעתיים13 בינואר 2020    דקה אחת
0

לטענתה, היא נתקלה באחת הבליטות בשביל הצר מהפארק לכיוון רחוב יוחנן באדר, ונפלה בחוזקה על פניה וכפות ידיה, שנשברו, ובנוסף סובבה את קרסול רגל שמאל, וכתוצאה מהפגיעה הידרדר מצבה והיא זקוקה לעזרה 24 שעות ביממה • בעירייה דוחים את טענותיה

קשישה שנפלה בפארק מרום נווה תובעת את העירייה
המדרכה בפארק מרום נווה. "כל פעולה הפכה לסיוט" ׀ צילום: מטעם התובעת

 

אישה כבת 73, שנפלה לפני כשנה וחצי בפארק מרום נווה ושברה את כפות ידיה, הגישה תביעת פיצויים נגד עיריית רמת גן, כיוון שלטענתה נפלה בעקבות מהמורות בשביל בפארק.
בתביעה שהוגשה לבית משפט השלום בתל אביב באמצעות עו"ד בנו גליקמן, נטען שהקשישה, שעד לתאונה הייתה עצמאית לחלוטין, הפכה בעקבות התאונה לסיעודית. עוד נטען, כי בעת שפסעה בשביל הצר מפארק נווה רום לכיוון רחוב יוחנן באדר, המדרכה הייתה קעורה וחלק מהמרצפות בלטו. לטענתה, היא נתקלה באחת הבליטות ונפלה בחוזקה על פניה וכפות ידיה, ובנוסף סובבה את קרסול רגל שמאל.
בתביעה נטען עוד כי זמן מה לאחר התאונה, דיווחה האישה למוקד העירוני על המפגע במדרכה וביקשה לתקנו, על מנת למנוע פגיעות נוספות בעוברים ושבים. העירייה אכן תיקנה את המפגע, אך עבור הנפגעת זה היה מאוחר מדי. עוד נטען, כי כתוצאה מהפגיעה בפארק, הידרדר מצבה התפקודי והיא זקוקה לעזרה 24 שעות ביממה. "מאז התאונה, היא מתקשה להתקלח ולהתלבש לבד, ואינה מסוגלת לבשל או לנקות את ביתה. כל פעולה בסיסית שהייתה מבצעת בעבר, הפכה עבורה לסיוט". ואכן, מומחה לכירורגיה אורתופדית מטעם התביעה קבע כי לקשישה נותרה נכות לצמיתות בשיעור 27% בגין פגיעה בכפות הידיים וצלקות.
בתביעה מבקשת הקשישה לקבל פיצוי כספי עבור העזרה אשר לה היא נדרשת, נסיעות, רכישת ציוד רפואי, טיפולים רפואיים, הוצאות רפואיות, וכן עבור כאבה וסבלה. בעירייה דוחים את הטענות ומציינים כי במקום הנפילה לא היה כל מפגע. "התביעה מתנהלת בבית המשפט, וטענות התובעת יתבררו שם", נמסר מהעירייה.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

שי מקלעי

מנהל בית הספר התיכון קלעי בגבעתיים, ד"ר אבי בנבנישתי יחד עם מנהל המחלקה החברתית בבית הספר וועד ההורים בראשות שרון...

חדשות רמת גן-גבעתיים5 באפריל 2020    דקה אחת
0

התראה לפני עתירה לבג"ץ

בעקבות ההפרות הבוטות של הנחיות משרד הבריאות והממשלה בעיר בני ברק ונוכח הגידול בחולי קורונה בבני ברק והסמיכות לרמת גן...

חדשות רמת גן-גבעתיים1 באפריל 2020    3 דקות

כתיבת תגובה