חדשות רמת גן-גבעתיים

תקציב הפיתוח של יעד: כ-40 מיליון שקל

חדשות רמת גן-גבעתיים14 בינואר 2020    דקה אחת
0

העבודות יכללו הקמת אגפים חדשים בבתי ספר, בניית גני ילדים נוספים, שיפוצי רחובות והקמת ושדרוג חניונים בגבעתיים • האתגר הגדול ביותר השנה יהיה השלמת מהלך ההתייעלות בחברה הכלכלית

תקציב הפיתוח של יעד: כ-40 מיליון שקל
גולדשטיין ודבאח. "הרווח לעיר מצדיק את ההשקעה והאתגרים" ׀ צילום: יח"צ

 

היקף עבודות הפיתוח והבינוי של יעד, החברה העירונית של עיריית גבעתיים, לשנת 2020 צפוי להגיע לכ-40 מיליון שקל. כך הודיע סגן ראש עיריית גבעתיים ויו"ר דירקטוריון יעד מושיק גולדשטיין (הבית שלנו בגבעתיים). "העבודות יכללו הקמת אגפים חדשים בבתי ספר, בניית גני ילדים נוספים, שיפוצי רחובות והקמת ושדרוג חניונים", ציין גולדשטיין.
לדבריו, הפרויקט המרכזי בתחום החינוך, יהיה של תוספת אגף חדש במתחם בית הספר תלם בדרום גבעתיים. "הפרויקט כולל תוספת שתי קומות למבנה הקיים, שיכילו שמונה כיתות לימוד, שני חדרי שירותים ומרחבים מוגנים, שייבנו בשיטות ירוקות וחדשניות לחיסכון באנרגיה".
גולדשטיין ציין עוד כי האתגר הגדול ביותר של יעד השנה יהיה השלמת מהלך ההתייעלות בחברה הכלכלית. "בחודשים האחרונים הובלנו בחברה ובעירייה שינוי תפיסתי, שלפיו יעיל וכלכלי יותר לעירייה שיעד תוביל את הפרויקטים בעיר בנושא תשתיות ובינוי מוסדות ציבור, שיפוצי רחובות, שיפוצי קיץ במוסדות חינוך, הקמת מבנים חדשים, אחזקה ותפעול. זאת, משום שכך העירייה והתושבים מרוויחים פעמיים – העיר זוכה בפרויקטים שמושלמים מהר יותר וביעילות רבה יותר, ובמקביל החברה מחזירה לעיר חלק לא מבוטל מהתקציבים, שבתורם יופנו שוב לעוד פרויקטים ולחיזוק חוסנה הכלכלי ופיתוחה של העיר".
גולדשטיין ציין כי השינוי המהותי ביותר שחל בחברה לאחרונה, הוא כניסתו לתפקיד של המנכ"ל החדש דרור דבאח. "דרור הביא עמו רוח חדשה והמון אנרגיות לחברה. הוא מכיר את העיר והעירייה מתקופת כהונתו כמהנדס של יעד, ויחד עם ראש העירייה, אנחנו מובילים חזון חדש לחברה".
גולדשטיין העריך שגבעתיים מצויה בפתחה של תקופה מהטובות בתולדותיה בתחום ההתחדשות. "כל תושבי גבעתיים ייהנו מעבודות הפיתוח והבינוי, שאולי מעיקות כאשר הן קורות, אך עם סיומן ההנאה והרווח לעיר מצדיקים את ההשקעה והאתגרים", הוא ציין.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

בהוקרה לצוות הרפואי

בשכונת הגפן ברמת גן, יצאו למרפסות למחוא כפיים לצותים הרפואים ולהביע הזדהות. [video width="352" height="640" mp4="https://hamekomon.maariv.co.il/wp-content/uploads/2020/03/כפיים-לצוות-הרפואי.mp4"][/video] [video width="352" height="640" mp4="https://hamekomon.maariv.co.il/wp-content/uploads/2020/03/מרגו-בשכונת-הגפן-1.mp4"][/video]...

חדשות רמת גן-גבעתיים19 במרץ 2020    דקה אחת
0

הספריות ישארו פתוחות

ראש עיריית רמת-גן פרסם הנחיות חדשות בנוגע לפתיחת של הספריות העירוניות. ע"פ ההנחיה, הספריות העירוניות יפתחו ויחזרו לפעול, בהתאם להנחיות...

חדשות רמת גן-גבעתיים16 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה