חדשות רמת גן-גבעתיים

השקה נוצצת לפסטיבל הנוער בגבעתיים

חדשות רמת גן-גבעתיים5 בינואר 2020    דקה אחת
0

הפסטיבל שיזם מנכ"ל תיאטרון גבעתיים מביא אל הבמה את כוכבי הרשת החמים ביותר עם המופעים "טיק טוק שואו", "הממלכה" של משפחת ספיר, "פול האוס", "מופע הגיימרים" ו"פשוט לשיר" של בן זיני וטיילור

השקה נוצצת לפסטיבל הנוער בגבעתיים
קוניק בגזירת הסרט בתיאטרון גבעתיים. "מיטב כוכבי הרשת" ׀ צילום: דוברות העירייה

 

פסטיבל הנוער בגבעתיים, שהפך למסורת בעיר, נפתח במעמד חגיגי בתיאטרון גבעתיים. את הסרט האדום שנמתח בכניסה לתיאטרון גזרו ראש העירייה רן קוניק וראש עיר הנוער יונתן יצחק – תלמיד כיתה ח' בבית ספר יגאל אלון, שזכה בתואר הנכסף בתחרות ראש עיר הנוער של גבעתיים שהפיקה העירייה.
במהלך השבועות האחרונים התקיימו כמה תחרויות. לקראת כל תחרות פורסם ברשתות החברתיות סרטון עם כוכבי הפסטיבל, שיזם המנכ"ל החדש של תיאטרון גבעתיים אוהד קנולר. הפסטיבל מביא אל הבמה את כוכבי הרשת החמים ביותר, עם המופעים "טיק טוק שואו", "הממלכה" של משפחת ספיר, "פול האוס", "מופע הגיימרים" ו"פשוט לשיר" של בן זיני וטיילור.
הטקס התקיים במעמד ראש העירייה רן קוניק ובהשתתפות מנכ"ל העירייה עו"ד יורם פורמנץ, סגנית ראש העירייה אור-לי ניב ומנכ"ל עמותת קהילתיים שרון אבן טוב. "כחלק מהיצע הפעילויות שאנו מקיימים בעיר, אנו שמחים לארח את מיטב כוכבי הרשת בפסטיבל נוער ראשון מסוגו בארץ", ציין קוניק.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

#WeRemember בגבעתיים

  אתמול, (שני 27.1)  צוין ברחבי העולם יום הזיכרון הבינלאומי לשואה. במסגרת האירוע החשוב הקונגרס היהודי העולמי השיק קמפיין את ...

חדשות רמת גן-גבעתיים28 בינואר 2020    דקה אחת
0

מובילים בחדשנות

  מרכז החדשנות של נוער גבעתיים GVT-HUB הושק בערב חגיגי במרכז הקהילתי ברחוב שדה בוקר בעיר. במרכז החדשני חללי עבודה...

חדשות רמת גן-גבעתיים28 בינואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה