חדשות רמת גן-גבעתיים

השקה נוצצת לפסטיבל הנוער בגבעתיים

חדשות רמת גן-גבעתיים5 בינואר 2020    דקה אחת
0

הפסטיבל שיזם מנכ"ל תיאטרון גבעתיים מביא אל הבמה את כוכבי הרשת החמים ביותר עם המופעים "טיק טוק שואו", "הממלכה" של משפחת ספיר, "פול האוס", "מופע הגיימרים" ו"פשוט לשיר" של בן זיני וטיילור

השקה נוצצת לפסטיבל הנוער בגבעתיים
קוניק בגזירת הסרט בתיאטרון גבעתיים. "מיטב כוכבי הרשת" ׀ צילום: דוברות העירייה

 

פסטיבל הנוער בגבעתיים, שהפך למסורת בעיר, נפתח במעמד חגיגי בתיאטרון גבעתיים. את הסרט האדום שנמתח בכניסה לתיאטרון גזרו ראש העירייה רן קוניק וראש עיר הנוער יונתן יצחק – תלמיד כיתה ח' בבית ספר יגאל אלון, שזכה בתואר הנכסף בתחרות ראש עיר הנוער של גבעתיים שהפיקה העירייה.
במהלך השבועות האחרונים התקיימו כמה תחרויות. לקראת כל תחרות פורסם ברשתות החברתיות סרטון עם כוכבי הפסטיבל, שיזם המנכ"ל החדש של תיאטרון גבעתיים אוהד קנולר. הפסטיבל מביא אל הבמה את כוכבי הרשת החמים ביותר, עם המופעים "טיק טוק שואו", "הממלכה" של משפחת ספיר, "פול האוס", "מופע הגיימרים" ו"פשוט לשיר" של בן זיני וטיילור.
הטקס התקיים במעמד ראש העירייה רן קוניק ובהשתתפות מנכ"ל העירייה עו"ד יורם פורמנץ, סגנית ראש העירייה אור-לי ניב ומנכ"ל עמותת קהילתיים שרון אבן טוב. "כחלק מהיצע הפעילויות שאנו מקיימים בעיר, אנו שמחים לארח את מיטב כוכבי הרשת בפסטיבל נוער ראשון מסוגו בארץ", ציין קוניק.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

תוכנית לעידוד גיוס על שם רס"ל עמית...

רמת גן השיקה תוכנית ייחודית לעידוד והכנה לקראת הגיוס לצה"ל, על שמו של לוחם גדוד הסיור של גולני, רס"ל עמית...

חדשות רמת גן-גבעתיים8 ביולי 2020    דקה אחת
0

מבצע חיסונים לילדי גבעתיים

כ-900 ילדים צפויים להתחסן במבצע החיסונים המיוחד של משרד הבריאות ועיריית גבעתיים, שהחל בשבוע שעבר, לילדי העיר העולים לכיתות א'...

חדשות רמת גן-גבעתיים8 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה