חדשות רמת גן-גבעתיים

בית הכנסת בבית הספר

חדשות רמת גן-גבעתיים1 בינואר 2020    דקה אחת
0

עולים על דרך המלך- בית הכנסת בבית הספר מורשת משה נחנך מחדש, בעקבות סיור של ראש העיר וסגנו שפעלו לקידום השבת תהילת עבר למקום

בית הכנסת בבית הספר
קרדיט דוברות העירייה

לאחר שנים של הזנחה, בית הכנסת בבית הספר חמ"ד תורני 'מורשת משה', עבר שיפוץ ושדרוג מקיף.        

סגן ראש העיר ומחזיק התיק לתרבות תורנית ומורשת ישראל, עו"ד מנחם דוד: " בסיור שקיימתי עם ראש העיר, נדהמנו ממצבו המוזנח של בית הכנסת. מיד לאחר הסיור, ראש העיר הורה מידית לגורמים האחראים לפעול בכדי שהמקום אכן ישמש כבית כנסת ראוי. אני שמח שכעת לאחר שבית הכנסת בביה"ס שופץ מהיסוד לחלוטין, התלמידים יוכלו להתפלל במקום ראוי המכבד את קדושת המקום ".

השבוע נחנך מחדש בית הכנסת בבית הספר מורשת משה, לאחר ששופץ בחודשים האחרונים לחלוטין מהיסוד. השיפוץ כלל ריצוף מחדש של בית הכנסת, תיקוני טיח, הצבת מזגנים חדשים, רכישת כסאות וספסלים מרופדים ועוד. הרעיון לשיפוץ בית הכנסת, קרם עור וגידים לאחר סיור משותף שנערך על ידי ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן וסגנו, עו"ד מנחם דוד.

לאחר הסיור הוחלט להורות מידית על שיפוץ בית הכנסת שהיה במצב מוזנח וזאת על מנת להכשיר את בית הכנסת כהיכל תפילה ראוי, בו יוכלו תלמידים ותלמידות בית הספר להתפלל כראוי ובאופן מכובד.

 

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

תוכנית לעידוד גיוס על שם רס"ל עמית...

רמת גן השיקה תוכנית ייחודית לעידוד והכנה לקראת הגיוס לצה"ל, על שמו של לוחם גדוד הסיור של גולני, רס"ל עמית...

חדשות רמת גן-גבעתיים8 ביולי 2020    דקה אחת
0

מבצע חיסונים לילדי גבעתיים

כ-900 ילדים צפויים להתחסן במבצע החיסונים המיוחד של משרד הבריאות ועיריית גבעתיים, שהחל בשבוע שעבר, לילדי העיר העולים לכיתות א'...

חדשות רמת גן-גבעתיים8 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה