חדשות רמת גן-גבעתיים

ברמה של חמישה כוכבים

חדשות רמת גן-גבעתיים31 בדצמבר 2019    דקה אחת
0
ברמה של חמישה כוכבים
שאמה הכהן מקבל את האות. "עובדים סביב השעון כדי להפוך את העיר למצוחצחת בישראל" | צילום: דוברות העירייה

 

רמת גן זכתה בחמישה כוכבי יופי בתחרות קריה יפה של המועצה לארץ ישראל יפה. את עיריית רמת גן ייצגו בטקס הענקת האות סגן ראש העירייה אדם קניגסברגר ומנהל אגף שפ"ע אלברט אוחיון.
רמת גן זכתה באות ההוקרה בזכות טיפוח הסביבה העירונית ושיפור איכות החיים של התושבים, שנהנו בשנה החולפת מעיר נקייה יותר ומשמירה על ערכי הטבע והנוף. צוותי מתנדבים של המועצה לישראל יפה ערכו סיורים גלויים וסמויים בעיר, שבמהלכם נבחנו ניקיון העיר וטיפוח השטחים והמתקנים הציבוריים.
"שמחתי לשמוע על הישגינו בתחרות הקריה היפה והנקייה, שהושגו בזכות הצטיינות בכל המדדים שנבחנו בתחרות, ובזכות משוב חיובי מצד התושבים בנושא הניקיון בעיר. הבטחנו עיר נקייה, מסודרת ומטופחת, ואנחנו עובדים מסביב לשעון כדי להפוך את רמת גן לעיר הנקייה והמצוחצחת בישראל", ציין מחזיק תיק שפ"ע דני גולדשטיין.
אוחיון הוסיף: "אגף שפ"ע נערך לשיפור רמת הניקיון בעיר באמצעות תגבור אמצעי הניקיון והאמצעים הטכנולוגיים". הוא הודיע כי בחודשים הקרובים האגף יקיים מבצעי ניקיון בשכונות. "טיפוח ושיפור חזות פני העיר הוא נושא מרכזי בעיני הנהלת העיר, ובהתאם לכך תגברנו את ימי ניקוי הרחובות ופינוי הגרוטאות והגזם, הגברנו את האכיפה נגד השארת לכלוך וצואה של כלבים ברחובות ונעודד אחריות אזרחית לשמירת הניקיון".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

חוזרים לעירייה

  עובדי עיריית גבעתיים שבים לעבודה מלאה החל מיום ג' וזאת בהתאם להסכם השכר הקיבוצי והחלת כללי "התו הסגול" בעירייה...

חדשות רמת גן-גבעתיים3 במאי 2020    דקה אחת
0

שי לשורד

  למרות שזה נשמע קצת ציני, חלוקת מתנות לניצולי שואה ששרדו בערב יום השואה, הכוונה היא כמובן להוקיר ולזכור. לכן...

חדשות רמת גן-גבעתיים20 באפריל 2020    2 דקות

כתיבת תגובה