חדשות רמת גן-גבעתיים

שני הרוגים בתאונה קטלנית בציר אלוף שדה

חדשות רמת גן-גבעתיים29 בדצמבר 2019    דקה אחת
0
שני הרוגים בתאונה קטלנית בציר אלוף שדה
זירת התאונה. שישה פצועים חולצו מהרכב ׀ צילום: דוברות כבאות והצלה

 

שני פועלים פלסטינים נהרגו ביום ראשון בבוקר ושישה נוספים נפצעו בתאונת דרכים בין משאית לרכב הסעות סמוך למחלף אלוף שדה, לכיוון מערב ברמת גן. ההרוגים הם יונס דאוד (20) מהכפר טלוזה בנפת שכם וסאמי יאסין (20) מהכפר עסירה שמאלייה מצפון לשכם.
"מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד. הרכב המסחרי שהסיע פועלים היה לכוד מתחת לחלקה האחורי של המשאית, ולוחמי האש חילצו ממנו את שמונת הנפגעים", סיפרה חובשת רפואת חירום במד"א, סיסיליה לויטס. "יחד עם כוחות גדולים של מד"א, ביצענו בדיקות רפואיות לפצועים. שישה פונו לבית החולים, מהם שניים במצב קשה, שלושה בינוני בינוני ואחד קל. שניים מהלכודים ברכב היו מחוסרי הכרה וסבלו מפגיעות רב-מערכתיות קשות ביותר, ולאחר הבדיקות לא נותר לנו אלא לקבוע את מותם בשטח", סיפרה עוד.
מהמרכז הרפואי שיבא נמסר מאוחר יותר כי מצבו של אחד הפצועים ממשיך להיות קשה. בוחני תנועה של המשטרה פתחו בחקירת נסיבות התאונה. נהג המשאית סיפר שלא הבחין ברכב המסחרי, ולפתע הרגיש "בום חזק". מחקירה ראשונית עולה כי הרכב המסחרי שהסיע את הפועלים התנגש בעוצמה במשאית.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

#WeRemember בגבעתיים

  אתמול, (שני 27.1)  צוין ברחבי העולם יום הזיכרון הבינלאומי לשואה. במסגרת האירוע החשוב הקונגרס היהודי העולמי השיק קמפיין את ...

חדשות רמת גן-גבעתיים28 בינואר 2020    דקה אחת
0

מובילים בחדשנות

  מרכז החדשנות של נוער גבעתיים GVT-HUB הושק בערב חגיגי במרכז הקהילתי ברחוב שדה בוקר בעיר. במרכז החדשני חללי עבודה...

חדשות רמת גן-גבעתיים28 בינואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה