חדשות רמת גן-גבעתיים

סוגרים להם את הבית

חדשות רמת גן-גבעתיים21 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

אחרי כ-35 שנה, מתכוונת הנהלת ויצו לסגור את מועדון הגמלאים ברחוב נתן שבמרכז רמת גן, שבו פועלים כ-80 חברים • “יש במועדון אווירה של סולידריות, חברות, תמיכה, עידוד ועזרה הדדית. אם המועדון ייסגר, ניאלץ להישאר בבית, בין ארבע קירות”, הם אומרים

סוגרים להם את הבית
מועדון ויצו במרכז רמת גן. "אין מקום אחר" ׀ צילום: משה כהן

 

“עבור רבים מאיתנו, המועדון הפך לבית הראשון”, אומרות תושבות ותיקות, הפעילות כבר שנים ארוכות במועדון הגמלאים ויצו ברחוב נתן שבמרכז רמת גן. עתה הן מבקשות לבטל את הכוונה לסגור את המועדון הוותיק בסוף החודש. “יש במועדון כ-80 חברים פעילים, והוא משרת תושבים מכל האזור. אין להם מקום אחר ללכת אליו. המועדון הזה פתוח כבר 35 שנים. מדוע עושים לנו את זה?”, אומרת חסידה עינתי, הפעילה במועדון.
“נודע לנו שאתם מתכוונים לסגור את מועדון ויצו, וקיבלנו בתדהמה את הידיעה הזו”, כתבו חברים במועדון בעצומה להנהלת ויצו. “פעילויות רבות ומבורכות מתנהלות במועדון הזה. כולנו נהנות ומפיקות תועלת רבה משלל שיעורי ההתעמלות החיוניים מאוד לבריאותנו”, צוין עוד בפנייה הנרגשת במטרה למנוע את סגירת המועדון. “גם ההרצאות הניתנות במועדון מהנות, מעניינות, מרחיבות את הדעת ומעדכנות אותנו בעניינים אקטואליים”.
באי המועדון מוסיפים כי עם הזמן נוצרו במקום קשרים וחברויות. “יש אווירה של סולידריות, חברות, תמיכה, עידוד ועזרה הדדית”. בסיום מכתבם, הם מתריעים: “החשש הוא שעקב סגירת המועדון ייאלצו חברות רבות להישאר בין ארבעה קירות בבתיהן. עלינו לציין שהמועדון תורם לנו רבות, ואנו מרגישות שאין לו תחליף. אנו מבקשות לבטל גזירה קשה זו”.
מהנהלת ויצו נמסר: “ויצו תמשיך לשתף פעולה עם עיריית רמת גן להמשך העשייה למען הקהילה, לרבות אוכלוסיית הגיל הבכיר בעיר”. מהעירייה נמסר: "נסייע ככל שנידרש".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

תוכנית לעידוד גיוס על שם רס"ל עמית...

רמת גן השיקה תוכנית ייחודית לעידוד והכנה לקראת הגיוס לצה"ל, על שמו של לוחם גדוד הסיור של גולני, רס"ל עמית...

חדשות רמת גן-גבעתיים8 ביולי 2020    דקה אחת
0

מבצע חיסונים לילדי גבעתיים

כ-900 ילדים צפויים להתחסן במבצע החיסונים המיוחד של משרד הבריאות ועיריית גבעתיים, שהחל בשבוע שעבר, לילדי העיר העולים לכיתות א'...

חדשות רמת גן-גבעתיים8 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה