חדשות רמת גן-גבעתיים

סכנה בגן

חדשות רמת גן-גבעתיים17 בדצמבר 2019    דקה אחת
0
סכנה בגן
המעקה הנמוך בגן. "כבר שלושה חודשים מבטיחים שיגביהו" ׀ צילום: באדיבות ההורים

"כבר שלושה חודשים מבטיחים לנו שיגביהו את המעקה, אבל זה לא קורה, והסכנה הבטיחותית נמשכת", טוענים הורים לילדים בגן חובה 204, שבקומה הרביעית והעליונה באשכול הגנים החדש נועם ברחוב החי"ל ברמת גן.
"המעקה בגובה של כ-1.70 מטר נמוך מדי ומסוכן. ילד יכול בקלות לטפס עליו. הוא אינו גבוה מספיק ומסוכן לא רק לילדים, אלא גם למי שעובר בחצר הסמוכה לבניין ועלול להיפגע מחפצים שנזרקים מלמעלה, במהלך משחק בין הילדים בגן שבקומה הרביעית", מתריעה לבנת דיביש, אם לילד בן 5 הלומד בגן.
"בסך הכל ביקשנו שיגביהו את המעקה, כדי ליצור בטיחות לילדים ולנכנסים והיוצאים בחצר", מוסיפה דיביש. לטענתה, בתחילה נמסר להורים שהמעקה עדיין לא הגיע מאיטליה. "התקינו עמודים, אבל המעקה לא הגיע מאז תחילת השנה", היא הוסיפה. "אני מקווה שבקרוב יגביהו את המעקה וכולנו נהיה שקטים".
מהעירייה נמסר: "גובה הגדר הנ"ל עומד בתקני משרד החינוך, המורה על גדר בטיחות בגובה 1.50 מטר, בעוד הגדר הנ"ל בגובה 1.70 מטר. בעקבות דרישת ההורים, הוזמנה רשת מיוחדת, שתותקן עד סוף החודש ותשמור על בטיחות הילדים, תחסום ותימנע נפילה של צעצועים לחצר".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

הכי קרוב לאמא

התרגשות רבה הייתה השבוע בקרב מטפלים בספארי רמת גן. לאחר 11 שנים נולדה בספארי גורת אורנגאוטן. האם טאנה המליטה את...

חדשות רמת גן-גבעתיים28 ביולי 2021    דקה אחת
0

"סיפור חוזר" בגבעתיים

סניף של רשת חנויות הספרים החברתית "סיפור חוזר", המציעה ספרי יד שנייה ומעסיקה אנשים עם צרכים מיוחדים, הושק בגבעתיים בטקס...

חדשות רמת גן-גבעתיים28 ביולי 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה