חדשות רמת גן-גבעתיים

גינת שחר

חדשות רמת גן-גבעתיים1 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

בגן ילדי הגנים בגבעתיים נחנכה פינת כושר ופנאי לזכר שחר סטרוג ז"ל, לוחם דובדבן שנהרג לפני כשנה וחצי • קוניק: "הגינה היא גלעד חי לשחר, שעבר בה כמעט כל יום. מעתה יבלו בה ילדים ומבוגרים, שתמיד יזכרו את שחר"

גינת שחר
שחר סטרוג ז"ל. אהוב ומוערך | דובר צה"ל

בטקס מרגש נחנכה בגן ילדי הגנים בגבעתיים פינת כושר ופנאי לזכרו של שחר סטרוג ז"ל, שנהרג במהלך שירותו כלוחם ביחידת דובדבן. הטקס נערך בהשתתפות בני משפחת סטרוג ובמעמד ראש עיריית גבעתיים רן קוניק. באירוע השתתפו בכירים בעירייה, חבריו של סטרוג ליחידת דובדבן, מנכ"ל עמותת דובדבן עודד דיין, חבריו לספסל הלימודים ולתנועת הצופים ותושבים שהכירו והוקירו את סטרוג ופועלו.
סטרוג, שהיה רק בן 20 כשנהרג ב-20 במרץ 2018, הובא למנוחות בחלקה הצבאית בבית העלמין קריית שאול. מפקדיו סיפרו בכאב על חייל שגילה רצון עז לשרת ולתרום, ניחן ביכולות מקצועיות גבוהות, הצטיין בתחום התמחותו ושימש דוגמה ומופת לחבריו. עוד סיפרו כי לסטרוג היו יחסי חברות מעולים עם שותפיו ליחידה, היה אהוב ומוערך על חבריו ומפקדיו ועל כל הסובבים אותו, והבטיחו שדמותו תמיד תלווה את דרכם.
בחודש אפריל הונחה אבן הפינה לגינת שחר, ולאחר עבודה משותפת של גורמי העירייה, משפחת סטרוג ועמותת בוגרי דובדבן, הוקמה הגינה. במקום בוצעו עבודות פיתוח נרחבות, שכללו שבילים, משטחי משחק, פנאי וכושר, ריהוט גן, צמחייה ותאורה.
על האנדרטה לזכרו נכתב: "שחר סטרוג שירת כלוחם ביחידת דובדבן ונקטף בטרם עת והוא בן 20. שחר גדל והתחנך בעיר גבעתיים, למד בבית הספר שמעון בן צבי, ובגינה זו בילה רבות, משום היותו חניך, מדריך ורשג"ד בשבט צופי גבעתיים. שחר, מהיום שעזבת הכל בוער פחות".
ראש עיריית גבעתיים רן קוניק אמר באירוע: "הטרגדיה הנוראית שפקדה את המשפחה תלווה אותה כל החיים, אבל הקמת הגינה מהווה גלעד חי לשחר, שהיה פעיל מרכזי בצופים ועבר בגינה כמעט כל יום". בדבריו הודה קוניק לצוות אגף שפ״ע של העירייה, מחלקת גנים ונוף ועמותת בוגרי דובדבן, שביחד, נרתמו להקמת "הגינה היפה והייחודית, שבה מעתה יבלו ילדים ומבוגרים ותמיד יזכרו את שחר".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

בהוקרה לצוות הרפואי

בשכונת הגפן ברמת גן, יצאו למרפסות למחוא כפיים לצותים הרפואים ולהביע הזדהות. [video width="352" height="640" mp4="https://hamekomon.maariv.co.il/wp-content/uploads/2020/03/כפיים-לצוות-הרפואי.mp4"][/video] [video width="352" height="640" mp4="https://hamekomon.maariv.co.il/wp-content/uploads/2020/03/מרגו-בשכונת-הגפן-1.mp4"][/video]...

חדשות רמת גן-גבעתיים19 במרץ 2020    דקה אחת
0

הספריות ישארו פתוחות

ראש עיריית רמת-גן פרסם הנחיות חדשות בנוגע לפתיחת של הספריות העירוניות. ע"פ ההנחיה, הספריות העירוניות יפתחו ויחזרו לפעול, בהתאם להנחיות...

חדשות רמת גן-גבעתיים16 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה