חדשות רמת גן-גבעתיים

שאמה הכהן שוקל לבטל את הקורקינטים השיתופיים בעיר

חדשות רמת גן-גבעתיים24 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

בעקבות מותו של רועי אברהם ז"ל (25), שנהרג מפגיעת רכב בשבוע שעבר, שוקל ראש העירייה להפסיק את פעילות החברות המפעילות את השירות בעיר • שאמה הכהן: "היות שאסורה על הקורקינטים נסיעה על המדרכות, הם נוסעים בכבישים וחשופים לכל פגיעה"

שאמה הכהן שוקל לבטל את הקורקינטים השיתופיים בעיר
רועי אברהם ז"ל ואמו. "כמו ברווזים במטווח" ׀ צילום: באדיבות המשפחה

בעיריית רמת גן שוקלים להפסיק את פעילות הקורקינטים השיתופיים בעיר. כך הודיע ראש העירייה כרמל שאמה הכהן, לאחר ביקור שערך בבית משפחתו של תושב העיר רועי אברהם ז"ל (25), שנהרג מפגיעת רכב בסוף השבוע שעבר, בעת שרכב על קורקינט חשמלי בתל אביב.
ברמת גן פועלות שלוש מפעילות קורקינטים שיתופיים: בירד, ווינד וליים. שאמה הכהן הודיע כי תיבחן הפסקת פעילותן בעיר, בתום דיונים שיתקיימו עם הגורמים המקצועיים בעירייה, נציגי משפחות שיקיריהן נפגעו, ארגונים העוסקים בבטיחות בדרכים ונציגי חברות הקורקינטים החשמליים. "בישראל בכלל וברמת גן בפרט, אין כמעט שבילי אופניים, ולכן הקורקינטים, שאסורה עליהם הנסיעה על המדרכות, נוסעים בכבישים וחשופים לכל פגיעה", הסביר ראש העירייה. "הם אף יוצרים מטרדים של חסימת מדרכות לעתים תכופות". עם זאת, הבהיר שאמה הכהן כי לא מדובר בהגבלות על קורקינטים פרטיים.
לאחר מותו הטרגי של אברהם ז"ל, יצאה אמו דורית בקריאה נרגשת: "עולמי חרב עליי, בני הבכור רועי הלך לעולמו לאחר שנפגע מרכב בזמן שרכב על קורקינט חשמלי", כתבה בפייסבוק. "אני קוראת לכל מי ששומע אותי – שימו לקורקינטים החשמליים האלה סוף. אני שומעת רק על עוד טרגדיות ואסונות, ועל מה? על מה הלך לי הילד? אני זועקת.
"זה מרתיח לי את הדם, שהכניסו את הכלי הארור הזה. הם נוסעים כמו ברווזים במטווח, חשופים לפגיעות על הכביש, בלי חובה לחבישת קסדות, אפוד זוהר ואורות, שזה המינימום. אל תעצמו עיניים, כי את המחיר שאני משלמת היום, אף אמא לא צריכה לשלם. לא יודעת איך אשרוד ולאן יילכו חיי. אני רק יודעת, שאני זועקת זעקה של אמא המתחננת – עצרו את הקורקינטים החשמליים".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

עיר בחפירות

עבודות תשתית נרחבות שמבוצעות בכמה אזורים בגבעתיים, ועבודות נוספות המתוכננות להתבצע בתוך כמה חודשים, צפויות להפוך לחלק משגרת החיים בעיר...

חדשות רמת גן-גבעתיים11 ביולי 2020    דקה אחת
0

המאבק עולה שלב

"רשות הרישוי תגיש הודעה בתוך עשרה ימים, האם היא מקבלת את המלצת ועדת הערר, שלפיה החלטתה תבוטל בהסכמה ובהתאמה ויבוטל...

חדשות רמת גן-גבעתיים11 ביולי 2020    4 דקות

כתיבת תגובה