חדשות רמת גן-גבעתיים

חוגגים עצמאות כלכלית

חדשות רמת גן-גבעתיים18 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הודיע כי החל מהשנה תקבע תיקרה לתשלום עבור הופעות בחגיגו יום העצמאות. כפי שציין שאמה, אפשר לחגוג בעלות מופחתת עם כשרונות מקומיים וקרא לראשי ערים נוספים לחבור אליו ולעצור את שפיכת התקציב הנדרש למימון אומנים המופיעים על הבמות

חוגגים עצמאות כלכלית
שאמה הכהן. "התחייבתי שאהיה ראש העירייה במשך עשר שנים" ׀ צילום: דוברות העירייה

ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן, קובע תקרת שכר להופעות האומנים ביום העצמאות ומבקש לעצור את התקציבים העצומים הזורמים מקופת העירייה  תמורת הופעות קצרות בערב יום העצמאות.

"נגמרה החגיגה, אפשר לחגוג עצמאות גם עם יצירה מקומית כמו להקות עירוניות, נוער, ילדים, תלמידי בית צבי ואמנים במחירים שלא מנצלים את המצב. רמת-גן לא תשלם יותר מאות אלפים לשום זמר ושום להקה תמורת הופעה קצרה ביום העצמאות וקובעת תקרה של 60 אלף שקל והוצאה ממוצעת של 40 אלף שקל לזמר/אמן/להקה.

רמת-גן קוראת לכל העיריות לקבוע תקרה דומה ולעשות סוף ל'חגיגה' על כספי הציבור בצורת מחירים מופקעים חגיגות יום העצמאות. כל הסכום שיחסך מהמהלך יצבע ויועבר להוזלת הארנונה בשנה שלאחר מכן. פוסט זה ראוי לשיתוף גם לתושבי ערים אחרות כי ככל שערים נוספות יצטרפו להחלטה בהרבה פחות תקציב נשיג הרבה יותר ונצליח להוזיל את המחירים".

שאמה אף העלה בדף הפייסבוק שלו הסבר מפורט וקריאה לשאר ראשי הערים והמועצות כדי שיחד תעצר התופעה של שפיכת כספים לחגיגות ההמוניות הנוהגות בבמות ברחבי הערים.

צילום מסך מדף הפייסבוק של שאמה בו הוא מודיע על הגבלת התקציב לארועי יום העצמאות

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

שי מקלעי

מנהל בית הספר התיכון קלעי בגבעתיים, ד"ר אבי בנבנישתי יחד עם מנהל המחלקה החברתית בבית הספר וועד ההורים בראשות שרון...

חדשות רמת גן-גבעתיים5 באפריל 2020    דקה אחת
0

התראה לפני עתירה לבג"ץ

בעקבות ההפרות הבוטות של הנחיות משרד הבריאות והממשלה בעיר בני ברק ונוכח הגידול בחולי קורונה בבני ברק והסמיכות לרמת גן...

חדשות רמת גן-גבעתיים1 באפריל 2020    3 דקות

כתיבת תגובה