חדשות רמת גן-גבעתיים

כובשות פסגות

חדשות רמת גן-גבעתיים18 בנובמבר 2019    דקה אחת
0
כובשות פסגות
צילום: ingimage

במסגרת תכנית העצמה נשית בבתי הספר בגבעתיים, התקיים מפגש ייחודי של נערות משכבות י"א-י"ב, הלומדות מדעי המחשב, פיזיקה וכימיה עם עתודאיות במסגרת תכנית המצוינות "פסגות". מדובר בתכנית מובחרת, שבמסגרתה מוכשרים בוגרי תיכון, בעלי יכולות אקדמיות ובין-אישיות גבוהות, לתפקידים בליבת מערכי המחקר והפיתוח של צה"ל ומערכת הביטחון.
ההכשרה כוללת תואר ראשון באחת מהאוניברסיטאות בארץ, בנוסף להכשרה הצבאית. במהלך המפגש קיבלו התלמידות מידע לגבי התכנית, והעלו שאלות רבות בנושא הלימודים והאפשרות להתקבל לתפקידים מיוחדים בצבא. התלמידות הוזמנו להצטרף לאירוע ״רצים בצבע״ של עמותת נט״ל, שvתקיים ביום שישי בפארק הירקון. במרוץ השתתפו כל נשות תכנית פסגות לדורותיה יחד עם קצינות טכנולוגיות.
לאחר המרוץ ייפגשו הנערות עם חנה צירלין ויעל גרוסמן, להרצאות מעוררות השראה ומוטיבציה. בנוסף, יתקיימו במסגרת התכנית פעילויות טכנולוגיות מעשירות, שבמהלכן יחולקו גם פרסים ומתנות.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

כתב אישום: איתר קטינים בוואטסאפ וביצע בהם...

[caption id="attachment_135882" align="alignleft" width="232"] התכתבות וואטסאפ בעלת תוכן מיני. הנאשם התכתב עם 43 קטיניםצילום המחשה: צילום מסך[/caption] מחלקת הסייבר בפרקליטות...

חדשות רמת גן-גבעתיים11 בדצמבר 2019    3 דקות
0

שדרוג התחבורה הציבורית בגבעתיים

החל מאמצע חודש ינואר הקרוב, ולאחר שפניות העירייה למשרד התחבורה נענו, קו 23 יגיע עד סוף רחוב ריינס וימשיך למתחם...

חדשות רמת גן-גבעתיים11 בדצמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה