חדשות רמת גן-גבעתיים

ספסל נתינה ראשון בגבעתיים

חדשות רמת גן-גבעתיים18 בנובמבר 2019    דקה אחת
0
ספסל נתינה ראשון בגבעתיים
ספסל הנתינה בגן הבנים. "מה שישן לי, חדש לאחר" ׀ צילום: דוברות העירייה

ספסל נתינה חדש נחנך בגן הבנים בגבעתיים, במסגרת אירועי שבוע הקהילה בעיר. ספסלי נתינה, יוזמה של סיניה זילברמן, פזורים ברחבי הארץ, בין השאר בתל אביב, באר שבע, אשדוד, ראשון לציון ואזור השרון. על פי התכנית, הספסל בגן הבנים יהיה הראשון בסדרה, וספסלים נוספים יוצבו בעיר.
תרבות הספסל נולדה מתוך רצון להעביר את המסר שפריטים שאין לנו צורך בהם – יכולים להיות משמעותיים לאחרים. "במציאות השפע היום חשוב שנלמד את הילדים שחפץ כמו צעצוע או ספר, שאנו לא מוצאים בו שימוש, יכול לשמש אחרים. שלא תמיד צריך לרוץ לקנות חדש, כי מה שישן לי, חדש לאחר – ולהפך", הסבירה סגנית ראש עיריית גבעתיים אור-לי ניב.
"הפריטים, המושארים על הספסל ולצדו, עוברים מיד ליד – וכך אנחנו מקטינים את הצריכה, מצמצמים את הפגיעה במשאבי הטבע, מאריכים את אורך חיי המוצר ומסייעים לקיימות כדור הארץ", הוסיף מחזיק תיק איכות הסביבה בעירייה, אביעד מנשה.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

מאירים את רמת גן

בניין העירייה הואר בצבע ירוק כאמירת תודה והערכה לתושבים וכוחות הביטחון, הרופאים וההצלה, שסייעו להפיכתה של העיר רמת-גן לעיר ירוקה....

חדשות רמת גן-גבעתיים20 באוקטובר 2020    דקה אחת
0

תחת מגבלות התו הסגול: מועדוני הגמלאים חזרו...

מועדוני האזרחים הוותיקים המופעלים על ידי המחלקה לאזרחים ותיקים באגף לשירותים חברתיים חזרו לפעילות כל זאת בהתאם להנחיות התו הסגול,...

חדשות רמת גן-גבעתיים20 באוקטובר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה