חדשות רמת גן-גבעתיים

נעצר חשוד במעשה מגונה בבריכה

חדשות רמת גן-גבעתיים17 בנובמבר 2019    דקה אחת
0
נעצר חשוד במעשה מגונה בבריכה
ניידת משטרה ברמת גן. החשוד הורחק מהבריכה ׀ צילום: אורי לנץ, פלאש 90

המשטרה עצרה בסוף השבוע חשוד בביצוע מעשה מגונה בפומבי בבריכה ברמת גן. במשטרת מרחב דן ציינו כי התקבל דיווח לגבי אדם שביצע את המעשה לעיני שתי קטינות, בעת ששהו בבריכה.
עם קבלת התלונה, נפתחה חקירה שהובילה תוך זמן קצר לאיתור זהותו של החשוד במעשה ולמעצרו. החשוד, כבן 40 מרמת גן, נחקר, ובתום חקירתו שוחרר למעצר בית מלא והורחק מהבריכה למשך 15 ימים.
בתוך כך, צעיר ניסה לבצע בסוף השבוע שוד בתחנת דלק ברמת גן. על פי החשד, הוא נכנס לחנות הנוחות, תקף את המוכר עם חפץ חד ודרש את תכולת הקופה. המוכר הצליח להבריח את החשוד ונפצע באורח קל. שוטרים שהגיעו למקום ביצעו סריקות ואספו ממצאים מהזירה, בניסיון לעלות על עקבות השודד שנמלט.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

בהוקרה לצוות הרפואי

בשכונת הגפן ברמת גן, יצאו למרפסות למחוא כפיים לצותים הרפואים ולהביע הזדהות. [video width="352" height="640" mp4="https://hamekomon.maariv.co.il/wp-content/uploads/2020/03/כפיים-לצוות-הרפואי.mp4"][/video] [video width="352" height="640" mp4="https://hamekomon.maariv.co.il/wp-content/uploads/2020/03/מרגו-בשכונת-הגפן-1.mp4"][/video]...

חדשות רמת גן-גבעתיים19 במרץ 2020    דקה אחת
0

הספריות ישארו פתוחות

ראש עיריית רמת-גן פרסם הנחיות חדשות בנוגע לפתיחת של הספריות העירוניות. ע"פ ההנחיה, הספריות העירוניות יפתחו ויחזרו לפעול, בהתאם להנחיות...

חדשות רמת גן-גבעתיים16 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה