חדשות רמת גן-גבעתיים

איפה יחנו בעלי עסקים שלא גרים בעיר?

חדשות רמת גן-גבעתיים17 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

בצביעת המדרכות בכחול-לבן לא הובאו בחשבון בעלי העסקים ברמת גן שאינם תושבי העיר • "איך יכול להיות שאחרי 36 שנה, אנחנו לא יכולים לחנות ליד העסק, שהוא הבית השני שלנו", אומרים בעלי חנות חשמל ברחוב עוזיאל

איפה יחנו בעלי עסקים שלא גרים בעיר?
האחים לוי. "בעלי העסקים הם חלק מהחיים בעיר" ׀ צילום: משה כהן

מבצע צביעת המדרכות בכחול-לבן ברחבי רמת גן יוצר מצוקה חניה לבעלי עסקים שאינם תושבי העיר. "כבר 36 שנים אנחנו כאן. כל היום אנחנו בעסק. פתאום צבעו את המדרכות בכחול-לבן ואנחנו בבעיית חניה", מספרים האחים שמשון ועזרא לוי, בעלי חנות חשמל ברחוב עוזיאל 130 ברמת גן.
"לא רק לנו יש בעיה. יש בעלי עסקים נוספים שאינם מתגוררים ברמת גן", הם מספרים. "בערים אחרות מאפשרים לבעלי עסקים מחוץ לעיר לרכוש תו חניה. איך יכול להיות שפתאום אנחנו לא יכולים לחנות באופן חופשי ליד העסק, שהוא הבית השני שלנו".
"אני לא מבקש תו חניה לכל העיר. רק שיאפשרו לי לחנות עם תו חניה עסקי באזור העסק עד השעה 19:00", אמר שמשון לוי. לדבריו, הוא פנה למוקד פניות הציבור, ונאמר לו שהנהלת העיר החליטה על הצביעה. "אני מבין את הצורך לצבוע את המדרכות בכחול-לבן, אבל צריכים לדאוג גם לבעלי העסקים, שהם חלק מהחיים בעיר".
בנוסף לצביעת המדרכות בכחול-לבן, מול החנות של האחים לוי נגרעו שני מקומות חניה, אשר לטענתם "לא הפריעו לכניסת כלי רכב לבניין. הגיעו לכאן בכירים בעירייה ואמרו שיטפלו בזה, אבל בינתיים מקומות החניה לא הוחזרו. לא רק לנו המקומות נחוצים, גם לדיירים באזור", הם אומרים.
בעירייה דוחים את הדרישה: "הסדרי החניה לבעלי עסקים ברמת גן לא יהיו פחות מתחשבים מאלה שבתל אביב".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

לפני הסגר: טקס הרמת כוסית במועדוני הגמלאים...

שנה טובה ובריאה: מועדוני הגמלאים העירוניים בגבעתיים, המופעלים על ידי המחלקה לאזרחים ותיקים, קיימו לקראת ראש השנה הרמת כוסית חגיגית....

חדשות רמת גן-גבעתיים16 בספטמבר 2020    דקה אחת
0

דליקה פרצה בחנות ברחוב נגבה ברמת גן...

כוחות גדולים של כבאות והצלה הוזנקו ביום שני בערב לטיפול בשריפה שפרצה בחנות לחומרי בניין ברחוב נגבה 19 ברמת גן....

חדשות רמת גן-גבעתיים16 בספטמבר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה