חדשות רמת גן-גבעתיים

איפה יחנו בעלי עסקים שלא גרים בעיר?

חדשות רמת גן-גבעתיים17 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

בצביעת המדרכות בכחול-לבן לא הובאו בחשבון בעלי העסקים ברמת גן שאינם תושבי העיר • "איך יכול להיות שאחרי 36 שנה, אנחנו לא יכולים לחנות ליד העסק, שהוא הבית השני שלנו", אומרים בעלי חנות חשמל ברחוב עוזיאל

איפה יחנו בעלי עסקים שלא גרים בעיר?
האחים לוי. "בעלי העסקים הם חלק מהחיים בעיר" ׀ צילום: משה כהן

מבצע צביעת המדרכות בכחול-לבן ברחבי רמת גן יוצר מצוקה חניה לבעלי עסקים שאינם תושבי העיר. "כבר 36 שנים אנחנו כאן. כל היום אנחנו בעסק. פתאום צבעו את המדרכות בכחול-לבן ואנחנו בבעיית חניה", מספרים האחים שמשון ועזרא לוי, בעלי חנות חשמל ברחוב עוזיאל 130 ברמת גן.
"לא רק לנו יש בעיה. יש בעלי עסקים נוספים שאינם מתגוררים ברמת גן", הם מספרים. "בערים אחרות מאפשרים לבעלי עסקים מחוץ לעיר לרכוש תו חניה. איך יכול להיות שפתאום אנחנו לא יכולים לחנות באופן חופשי ליד העסק, שהוא הבית השני שלנו".
"אני לא מבקש תו חניה לכל העיר. רק שיאפשרו לי לחנות עם תו חניה עסקי באזור העסק עד השעה 19:00", אמר שמשון לוי. לדבריו, הוא פנה למוקד פניות הציבור, ונאמר לו שהנהלת העיר החליטה על הצביעה. "אני מבין את הצורך לצבוע את המדרכות בכחול-לבן, אבל צריכים לדאוג גם לבעלי העסקים, שהם חלק מהחיים בעיר".
בנוסף לצביעת המדרכות בכחול-לבן, מול החנות של האחים לוי נגרעו שני מקומות חניה, אשר לטענתם "לא הפריעו לכניסת כלי רכב לבניין. הגיעו לכאן בכירים בעירייה ואמרו שיטפלו בזה, אבל בינתיים מקומות החניה לא הוחזרו. לא רק לנו המקומות נחוצים, גם לדיירים באזור", הם אומרים.
בעירייה דוחים את הדרישה: "הסדרי החניה לבעלי עסקים ברמת גן לא יהיו פחות מתחשבים מאלה שבתל אביב".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

שי מקלעי

מנהל בית הספר התיכון קלעי בגבעתיים, ד"ר אבי בנבנישתי יחד עם מנהל המחלקה החברתית בבית הספר וועד ההורים בראשות שרון...

חדשות רמת גן-גבעתיים5 באפריל 2020    דקה אחת
0

התראה לפני עתירה לבג"ץ

בעקבות ההפרות הבוטות של הנחיות משרד הבריאות והממשלה בעיר בני ברק ונוכח הגידול בחולי קורונה בבני ברק והסמיכות לרמת גן...

חדשות רמת גן-גבעתיים1 באפריל 2020    3 דקות

כתיבת תגובה