חדשות רמת גן-גבעתיים

אוטובוס השבת יגיע לגבעתיים בשבוע הבא

חדשות רמת גן-גבעתיים14 בנובמבר 2019    דקה אחת
1

הקו הירוק לעיר יתחבר למערך של שבעה קווים שיפעלו בלילות שישי ובימי שבת במטרופולין תל אביב • קוניק: "המהלך אינו נגד הציבור הדתי ואמונתו, אלא בעד מתן אפשרות שווה לכל אזרח להתנייד בסופי שבוע"

אוטובוס השבת יגיע לגבעתיים בשבוע הבא
אוטובוס שבת. לא צפויים זעזועים במערכת הפוליטית ׀ צילום ארכיון: אורן נחשון, פלאש 90

התחבורה הציבורית בערבי שישי וימי שבת בין גבעתיים לתל אביב תצא לדרך בסוף השבוע הבא, 20 בנובמבר. מועצת עיריית גבעתיים אישרה ברוב קולות את החלטת ועדת הכספים העירונית לתקצב את המיזם ב-300 אלף שקל.
ההחלטה אושרה במועצה ברוב גדול, כששלושה מחברי הקואליציה הצביעו נגדה – מושיק גולדשטיין ויעקב שטרן (הבית שלנו בגבעתיים) וטלי ארגמן (ליכוד). "התחבורה הציבורית בשבת בגבעתיים היא נגד כל מה שאנחנו מייצגים", הסביר גולדשטיין.

עם זאת, לא צפויים זעזועים במערכת הפוליטית בעיר. גולדשטיין, שטרן וארגמן ימשיכו להיות חלק מהקואליציה העירונית. "הבענו את התנגדותנו באופן ענייני. אני מאמין שהצביון של העיר לא ייפגע", הסביר גולדשטיין. הוא הוסיף כי לאחר הפעלת קווי מוניות השירות בגבעתיים לא יהיה צורך בקווי האוטובוסים בשבת.

רשת התחבורה המטרופולינית שיזמה עיריית תל אביב, כוללת את הקו הירוק לגבעתיים, שיתחבר למערך כולל של שישה קווים נוסעים. הקו הירוק יפעל בתדירות של כל 30 דקות בלילות שישי, בין 18:00 ל-2:00 בלילה, ובימי שבת ב-17:00-9:00.
"גבעתיים שמחה לקחת חלק במהלך חברתי פורץ דרך, שיאפשר לאוכלוסיות רבות להתנייד גם בסופי שבוע", ציין ראש עיריית גבעתיים רן קוניק. "אני מברך את עיריית תל אביב על הובלת המיזם. זו הוכחה, שבנושאים מהותיים הנוגעים לרבים אפשר לייצר שיתוף פעולה בין רשויות". קוניק הדגיש: "המהלך אינו נגד הציבור הדתי ואמונתו, אלא בעד מתן אפשרות שווה לכל אזרח להתנייד בסופי שבוע, לבקר חולים, לנסוע למשפחה או לבלות בחוף הים".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

שי מקלעי

מנהל בית הספר התיכון קלעי בגבעתיים, ד"ר אבי בנבנישתי יחד עם מנהל המחלקה החברתית בבית הספר וועד ההורים בראשות שרון...

חדשות רמת גן-גבעתיים5 באפריל 2020    דקה אחת
0

התראה לפני עתירה לבג"ץ

בעקבות ההפרות הבוטות של הנחיות משרד הבריאות והממשלה בעיר בני ברק ונוכח הגידול בחולי קורונה בבני ברק והסמיכות לרמת גן...

חדשות רמת גן-גבעתיים1 באפריל 2020    3 דקות

כתיבת תגובה

  • חולון
    מה עם חולון מצטרפת למהלך של תחבורה בשבת

    מה עם חולון מצטרפת הובטח גם חולון