חדשות רמת גן-גבעתיים

אוטובוס השבת יגיע לגבעתיים בשבוע הבא

חדשות רמת גן-גבעתיים14 בנובמבר 2019    דקה אחת
1

הקו הירוק לעיר יתחבר למערך של שבעה קווים שיפעלו בלילות שישי ובימי שבת במטרופולין תל אביב • קוניק: "המהלך אינו נגד הציבור הדתי ואמונתו, אלא בעד מתן אפשרות שווה לכל אזרח להתנייד בסופי שבוע"

אוטובוס השבת יגיע לגבעתיים בשבוע הבא
אוטובוס שבת. לא צפויים זעזועים במערכת הפוליטית ׀ צילום ארכיון: אורן נחשון, פלאש 90

התחבורה הציבורית בערבי שישי וימי שבת בין גבעתיים לתל אביב תצא לדרך בסוף השבוע הבא, 20 בנובמבר. מועצת עיריית גבעתיים אישרה ברוב קולות את החלטת ועדת הכספים העירונית לתקצב את המיזם ב-300 אלף שקל.
ההחלטה אושרה במועצה ברוב גדול, כששלושה מחברי הקואליציה הצביעו נגדה – מושיק גולדשטיין ויעקב שטרן (הבית שלנו בגבעתיים) וטלי ארגמן (ליכוד). "התחבורה הציבורית בשבת בגבעתיים היא נגד כל מה שאנחנו מייצגים", הסביר גולדשטיין.

עם זאת, לא צפויים זעזועים במערכת הפוליטית בעיר. גולדשטיין, שטרן וארגמן ימשיכו להיות חלק מהקואליציה העירונית. "הבענו את התנגדותנו באופן ענייני. אני מאמין שהצביון של העיר לא ייפגע", הסביר גולדשטיין. הוא הוסיף כי לאחר הפעלת קווי מוניות השירות בגבעתיים לא יהיה צורך בקווי האוטובוסים בשבת.

רשת התחבורה המטרופולינית שיזמה עיריית תל אביב, כוללת את הקו הירוק לגבעתיים, שיתחבר למערך כולל של שישה קווים נוסעים. הקו הירוק יפעל בתדירות של כל 30 דקות בלילות שישי, בין 18:00 ל-2:00 בלילה, ובימי שבת ב-17:00-9:00.
"גבעתיים שמחה לקחת חלק במהלך חברתי פורץ דרך, שיאפשר לאוכלוסיות רבות להתנייד גם בסופי שבוע", ציין ראש עיריית גבעתיים רן קוניק. "אני מברך את עיריית תל אביב על הובלת המיזם. זו הוכחה, שבנושאים מהותיים הנוגעים לרבים אפשר לייצר שיתוף פעולה בין רשויות". קוניק הדגיש: "המהלך אינו נגד הציבור הדתי ואמונתו, אלא בעד מתן אפשרות שווה לכל אזרח להתנייד בסופי שבוע, לבקר חולים, לנסוע למשפחה או לבלות בחוף הים".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

תוכנית לעידוד גיוס על שם רס"ל עמית...

רמת גן השיקה תוכנית ייחודית לעידוד והכנה לקראת הגיוס לצה"ל, על שמו של לוחם גדוד הסיור של גולני, רס"ל עמית...

חדשות רמת גן-גבעתיים8 ביולי 2020    דקה אחת
0

מבצע חיסונים לילדי גבעתיים

כ-900 ילדים צפויים להתחסן במבצע החיסונים המיוחד של משרד הבריאות ועיריית גבעתיים, שהחל בשבוע שעבר, לילדי העיר העולים לכיתות א'...

חדשות רמת גן-גבעתיים8 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה

  • חולון
    מה עם חולון מצטרפת למהלך של תחבורה בשבת

    מה עם חולון מצטרפת הובטח גם חולון