חדשות רמת גן-גבעתיים

שיעור קומה

חדשות רמת גן-גבעתיים12 בנובמבר 2019    דקה אחת
0
שיעור קומה
חנוכת מרכז הפיס המחודש. השקעה של כ-2.5 מיליון שקל ׀ צילום: דוברות העירייה

מרכז הפיס גאולים, הסמוך לבית הספר אושא ברמת גן, ייקרא על שם של אחת הדמויות הבולטות ברמת גן לדורותיה – יוסף לרמן ז"ל. בטקס מרגש, נחנכה הקומה השנייה במרכז, שבה מתקיימים עשרות חוגים ופעילויות ספורט.
המרכז, ששופץ ורוהט בעלות של כ-2.5 מיליון שקל, נותן מענה ליותר מ-400 תלמידים ובוגרים, שמשתתפים בחוגי הספורט המתקיימים במתחם. עם פתיחת הקומה הנוספת, יגדל היקף הפעילות במרכז משמעותית.
סיפורו של יוסף לרמן ז"ל הוא סיפורם של בני דור הנפילים ותקומת ישראל. הוא הגיע לכאן באונייה "אלטלנה" והשתתף בכל מלחמות ישראל כחייל וכקצין. במקביל, מילא תפקידים בכירים בעיריית רמת גן, בהם סגן ראש עירייה, והיה ממייסדי סניף הליכוד בעיר. כחבר המועצה והנהלת העיר, הוא התמקד בתחומי החינוך והעשייה למען הקהילה.
בנו שמוליק לרמן ממשיך את דרכו. הוא מכהן כחבר מועצת העירייה, מחזיק תיק התשתיות ויו"ר סניף הליכוד בעיר. "בכניסה למרכז הקהילתי גאולים כתוב: 'יוסף לרמן, בונה הארץ, חבר ויקיר מועצת העיר'. זהו תיאור מדויק של אבי, שהפעילות בתחום הבנייה הייתה פרנסתו, ואילו את הפעילות הפוליטית עשה בהתנדבות, מתוך אידאולוגיה ורצון עז לתרום לקהילה", ציין לרמן בהתרגשות.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

מלחמת המים עולה שלב

התוכנית של רשות המים לאחד את תאגידי המים של רמת גן, גבעתיים ובני ברק, מעוררת התנגדויות, ותוכרע בבית המשפט. בשלוש...

חדשות רמת גן-גבעתיים31 ביולי 2020    3 דקות
0

רמת גן עושה כבוד לסביח העירקי

הכיכר שנבנית בימים אלה בצומת הרחובות נגבה-עוזיאל ברמת גן תיקרא "כיכר סביח" - על שם המאכל המיתולוגי, שהביאו איתם יוצאי...

חדשות רמת גן-גבעתיים31 ביולי 2020    4 דקות

כתיבת תגובה