חדשות רמת גן-גבעתיים

שיעור קומה

חדשות רמת גן-גבעתיים12 בנובמבר 2019    דקה אחת
0
שיעור קומה
חנוכת מרכז הפיס המחודש. השקעה של כ-2.5 מיליון שקל ׀ צילום: דוברות העירייה

מרכז הפיס גאולים, הסמוך לבית הספר אושא ברמת גן, ייקרא על שם של אחת הדמויות הבולטות ברמת גן לדורותיה – יוסף לרמן ז"ל. בטקס מרגש, נחנכה הקומה השנייה במרכז, שבה מתקיימים עשרות חוגים ופעילויות ספורט.
המרכז, ששופץ ורוהט בעלות של כ-2.5 מיליון שקל, נותן מענה ליותר מ-400 תלמידים ובוגרים, שמשתתפים בחוגי הספורט המתקיימים במתחם. עם פתיחת הקומה הנוספת, יגדל היקף הפעילות במרכז משמעותית.
סיפורו של יוסף לרמן ז"ל הוא סיפורם של בני דור הנפילים ותקומת ישראל. הוא הגיע לכאן באונייה "אלטלנה" והשתתף בכל מלחמות ישראל כחייל וכקצין. במקביל, מילא תפקידים בכירים בעיריית רמת גן, בהם סגן ראש עירייה, והיה ממייסדי סניף הליכוד בעיר. כחבר המועצה והנהלת העיר, הוא התמקד בתחומי החינוך והעשייה למען הקהילה.
בנו שמוליק לרמן ממשיך את דרכו. הוא מכהן כחבר מועצת העירייה, מחזיק תיק התשתיות ויו"ר סניף הליכוד בעיר. "בכניסה למרכז הקהילתי גאולים כתוב: 'יוסף לרמן, בונה הארץ, חבר ויקיר מועצת העיר'. זהו תיאור מדויק של אבי, שהפעילות בתחום הבנייה הייתה פרנסתו, ואילו את הפעילות הפוליטית עשה בהתנדבות, מתוך אידאולוגיה ורצון עז לתרום לקהילה", ציין לרמן בהתרגשות.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

בהוקרה לצוות הרפואי

בשכונת הגפן ברמת גן, יצאו למרפסות למחוא כפיים לצותים הרפואים ולהביע הזדהות. [video width="352" height="640" mp4="https://hamekomon.maariv.co.il/wp-content/uploads/2020/03/כפיים-לצוות-הרפואי.mp4"][/video] [video width="352" height="640" mp4="https://hamekomon.maariv.co.il/wp-content/uploads/2020/03/מרגו-בשכונת-הגפן-1.mp4"][/video]...

חדשות רמת גן-גבעתיים19 במרץ 2020    דקה אחת
0

הספריות ישארו פתוחות

ראש עיריית רמת-גן פרסם הנחיות חדשות בנוגע לפתיחת של הספריות העירוניות. ע"פ ההנחיה, הספריות העירוניות יפתחו ויחזרו לפעול, בהתאם להנחיות...

חדשות רמת גן-גבעתיים16 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה