חדשות רמת גן-גבעתיים

דרושים: אקדמאים שרוצים ללמד בגבעתיים

חדשות רמת גן-גבעתיים5 בנובמבר 2019    דקה אחת
0
דרושים: אקדמאים שרוצים ללמד בגבעתיים

על רקע המחסור במורים, השיקו עיריית גבעתיים ומכללת סמינר הקיבוצים בתל אביב תכנית חדשה להסבת אקדמאים להוראה לבתי הספר היסודיים בגבעתיים. התכנית הייחודית מיועדת לאקדמאים תושבי העיר ויישובים סמוכים, במטרה להביא לתוספת של מורים למערכת החינוך בעיר.
ראש עיריית גבעתיים רן קוניק: "מתוך המחשבה שהחינוך מתחיל בבית והחשיבות שאנו רואים בחיבור בין העיר לקהילה, השקנו תכנית ייחודית הנותנת אפשרות לכל אקדמאי, שהחינוך עומד בראש סדר העדיפויות שלו, לעשות הסבה, שתתרום גם לו וגם לתלמידי העיר".
תכנית הלימודים צפויה להתחיל בדצמבר 2019 ולהסתיים באוגוסט 2020. תנאי קבלה: ראיון ותואר ראשון בציון ממוצע של 75 לפחות (או 70 ב-B.Sc). התכנית תקנה למסיימים תעודת הוראה לבתי ספר יסודיים, בהתאמה לרקע האקדמי של המועמד. מלגת שכר לימוד של משרד החינוך ומפעל הפיס תעמוד על 10,000 שקל, במקצועות מועדפים בלבד. בנוסף, תינתן אפשרות להלוואה מותנית של משרד החינוך, בהיקף של 5,800 שקל, גם היא למקצועות מועדפים בלבד.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

אוטובוס השבת יגיע לגבעתיים בשבוע הבא

התחבורה הציבורית בערבי שישי וימי שבת בין גבעתיים לתל אביב תצא לדרך בסוף השבוע הבא, 20 בנובמבר. מועצת עיריית גבעתיים...

חדשות רמת גן-גבעתיים14 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

צופים פגיעה

ההסלמה הביטחונית בדרום גרמה לשיבושים קשים בשגרת החיים ברמת גן ובגבעתיים. גני הילדים, בתי הספר, הצהרונים, המרכזים הקהילתיים ומועדוני הגמלאים...

חדשות רמת גן-גבעתיים14 בנובמבר 2019    3 דקות

כתיבת תגובה