חדשות רמת גן-גבעתיים

"האח הגדול" מגיע לרמת גן

חדשות רמת גן-גבעתיים22 באוקטובר 2019    דקה אחת
0

רמת גן היא העיר הראשונה בעולם שמתקינה את המערכת המתקדמת של חברת ורינט - VMS One • המערכת תאפשר שליטה על כ-830 מצלמות אבטחה המוצבות היום בעיר וכ-1,500 מצלמות שיוצבו בה עד 2021

"האח הגדול" מגיע לרמת גן
פרויקט עיר בטוחה יוצא לדרך | צילום: אגף קש"ת, עיריית רמת-גן

כ-830 מצלמות אבטחה מוצבות כיום במרחב הציבורי ברמת גן, ובשנה הבאה מספרן יזנק לכ-1,500. כך מסר מנהל מחלקת מערכות מידע בעירייה, קובי נח, בעקבות ההחלטה להצטייד במערכת טכנולוגית חדשה, שתותקן במוקד העירוני ושאמורה לסייע בהגברת הבטיחות ובמתן מענה מהיר לכל אירוע ופנייה.

המערכת החדשה, מבית ורינט מערכות, מתמקדת בפיתוח טכנולוגיות מודיעין והגנת סייבר. ורינט היא אחת מ-100 חברות התוכנה הגדולות בעולם, עם יותר מ-10,000 לקוחות בכ-180 מדינות, בהם חברות ביטחוניות וממשלתיות, רשויות מקומיות, מוסדות פיננסיים וגופים אזרחיים ברחבי העולם.

בחברה מציינים כי רמת גן היא העיר הראשונה בעולם שמתקינה את פתרון ניהול הווידיאו ומערכות השליטה והבקרה המשולב VMS One. המערכת תאפשר ניהול מסונכרן של מערך המצלמות, החיישנים והמערכות השונות ברחבי העיר, במטרה לספק תמונת מצב אמיתית. "המידע יאפשר למוקד העירוני לזהות איומים, לנהל מצבי חירום ולחקור תקריות באופן מהיר ויעיל, על מנת להגן על הנכסים בעיר ולהציל חיי אדם", ציין מנכ"ל חטיבת פתרונות בחברת ורינט אלן סטודרד.

קובי נח ציין: "רמת גן היא העיר המתקדמת ביותר בתחום המצלמות במרחב העירוני". לדבריו, הוחלט לבחור בפתרון המתקדם של חברת ורינט, מפני שהיא מעניקה פתרון הוליסטי, הן כמערכת לחצני מצוקה בשירות הציבורי והן בשיפור השירות והביטחון האישי לתושב. "המערכת מהווה צעד חשוב במיתוגה של העיר כמובילה טכנולוגית", ציין.

ראש העירייה שאמה הכהן הוסיף: "המערכת המתקדמת שנכנסת לשימוש בימים אלה במוקד העירוני מזניקה את רמת גן להיות העיר החכמה ביותר בישראל". לדבריו, בעזרת המערכת יכולים גורמים שונים בעירייה לזהות ולמנוע מפגעי ביטחון, בטיחות ואיכות חיים במרחב הציבורי.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

שי מקלעי

מנהל בית הספר התיכון קלעי בגבעתיים, ד"ר אבי בנבנישתי יחד עם מנהל המחלקה החברתית בבית הספר וועד ההורים בראשות שרון...

חדשות רמת גן-גבעתיים5 באפריל 2020    דקה אחת
0

התראה לפני עתירה לבג"ץ

בעקבות ההפרות הבוטות של הנחיות משרד הבריאות והממשלה בעיר בני ברק ונוכח הגידול בחולי קורונה בבני ברק והסמיכות לרמת גן...

חדשות רמת גן-גבעתיים1 באפריל 2020    3 דקות

כתיבת תגובה