חדשות רמת גן-גבעתיים

"האח הגדול" מגיע לרמת גן

חדשות רמת גן-גבעתיים22 באוקטובר 2019    דקה אחת
0

רמת גן היא העיר הראשונה בעולם שמתקינה את המערכת המתקדמת של חברת ורינט - VMS One • המערכת תאפשר שליטה על כ-830 מצלמות אבטחה המוצבות היום בעיר וכ-1,500 מצלמות שיוצבו בה עד 2021

"האח הגדול" מגיע לרמת גן
פרויקט עיר בטוחה יוצא לדרך | צילום: אגף קש"ת, עיריית רמת-גן

כ-830 מצלמות אבטחה מוצבות כיום במרחב הציבורי ברמת גן, ובשנה הבאה מספרן יזנק לכ-1,500. כך מסר מנהל מחלקת מערכות מידע בעירייה, קובי נח, בעקבות ההחלטה להצטייד במערכת טכנולוגית חדשה, שתותקן במוקד העירוני ושאמורה לסייע בהגברת הבטיחות ובמתן מענה מהיר לכל אירוע ופנייה.

המערכת החדשה, מבית ורינט מערכות, מתמקדת בפיתוח טכנולוגיות מודיעין והגנת סייבר. ורינט היא אחת מ-100 חברות התוכנה הגדולות בעולם, עם יותר מ-10,000 לקוחות בכ-180 מדינות, בהם חברות ביטחוניות וממשלתיות, רשויות מקומיות, מוסדות פיננסיים וגופים אזרחיים ברחבי העולם.

בחברה מציינים כי רמת גן היא העיר הראשונה בעולם שמתקינה את פתרון ניהול הווידיאו ומערכות השליטה והבקרה המשולב VMS One. המערכת תאפשר ניהול מסונכרן של מערך המצלמות, החיישנים והמערכות השונות ברחבי העיר, במטרה לספק תמונת מצב אמיתית. "המידע יאפשר למוקד העירוני לזהות איומים, לנהל מצבי חירום ולחקור תקריות באופן מהיר ויעיל, על מנת להגן על הנכסים בעיר ולהציל חיי אדם", ציין מנכ"ל חטיבת פתרונות בחברת ורינט אלן סטודרד.

קובי נח ציין: "רמת גן היא העיר המתקדמת ביותר בתחום המצלמות במרחב העירוני". לדבריו, הוחלט לבחור בפתרון המתקדם של חברת ורינט, מפני שהיא מעניקה פתרון הוליסטי, הן כמערכת לחצני מצוקה בשירות הציבורי והן בשיפור השירות והביטחון האישי לתושב. "המערכת מהווה צעד חשוב במיתוגה של העיר כמובילה טכנולוגית", ציין.

ראש העירייה שאמה הכהן הוסיף: "המערכת המתקדמת שנכנסת לשימוש בימים אלה במוקד העירוני מזניקה את רמת גן להיות העיר החכמה ביותר בישראל". לדבריו, בעזרת המערכת יכולים גורמים שונים בעירייה לזהות ולמנוע מפגעי ביטחון, בטיחות ואיכות חיים במרחב הציבורי.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

מאירים את רמת גן

בניין העירייה הואר בצבע ירוק כאמירת תודה והערכה לתושבים וכוחות הביטחון, הרופאים וההצלה, שסייעו להפיכתה של העיר רמת-גן לעיר ירוקה....

חדשות רמת גן-גבעתיים20 באוקטובר 2020    דקה אחת
0

תחת מגבלות התו הסגול: מועדוני הגמלאים חזרו...

מועדוני האזרחים הוותיקים המופעלים על ידי המחלקה לאזרחים ותיקים באגף לשירותים חברתיים חזרו לפעילות כל זאת בהתאם להנחיות התו הסגול,...

חדשות רמת גן-גבעתיים20 באוקטובר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה