חדשות רמת גן-גבעתיים

נסגרה חנות דגים בגבעתיים שפעלה ללא רישיון

חדשות רמת גן-גבעתיים22 באוקטובר 2019    דקה אחת
0

בביקורת שנערכה במקום נמצא שבעלי העסק, שכבר נסגר בעבר בצו שיפוטי, המשיך להחזיק דגים מצוננים בחנות הירקות שבבעלותו, בתנאים ירודים העלולים לסכן את בריאות הציבור

נסגרה חנות דגים בגבעתיים שפעלה ללא רישיון
חנות דגים. התנהלה ללא רישיון | צילום: אינגאימג'

כשברקע הדיווחים על סערת הרעלת הטונה בסניף של "ארומה" ברחוב דרך בגין בתל אביב, סגרו השירותים הווטרינריים גוש דן חנות דגים בגבעתיים, שהתנהלה ללא רישיון ושהתגלו בה תנאי אחזקה לא תקינים.

בביקורת שנערכה במקום על ידי פקחים של השירותים הווטרינריים והשיטור העירוני של גבעתיים, התברר שבעלי העסק, שכבר נסגר בעבר בצו שיפוטי, המשיך להחזיק דגים מצוננים בחנות הירקות שבבעלותו, במקום חנות הדגים שנסגרה. הדגים הוחזקו, לטענת הפקחים, בתנאים סניטריים ירודים ובאופן שעלול לסכן את בריאות הציבור.

כיוון שמקור הדגים אינו ידוע ולאחר בדיקה וטרינרית נמצא כי הם בלתי ראויים למאכל אדם – הם הושמדו במקום. בעל העסק הוזהר להימנע מביצוע עבירות מזון. "חשוב לי להודות לשיטור העירוני ולאגף נכסים ורישוי עסקים בעיריית גבעתיים, על המבצע המשותף", ציין מנהל השירותים הווטרינריים גוש דן, ד"ר משה רפלוביץ.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

תוכנית לעידוד גיוס על שם רס"ל עמית...

רמת גן השיקה תוכנית ייחודית לעידוד והכנה לקראת הגיוס לצה"ל, על שמו של לוחם גדוד הסיור של גולני, רס"ל עמית...

חדשות רמת גן-גבעתיים8 ביולי 2020    דקה אחת
0

מבצע חיסונים לילדי גבעתיים

כ-900 ילדים צפויים להתחסן במבצע החיסונים המיוחד של משרד הבריאות ועיריית גבעתיים, שהחל בשבוע שעבר, לילדי העיר העולים לכיתות א'...

חדשות רמת גן-גבעתיים8 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה