חדשות רמת גן-גבעתיים

הספסל של ערן

חדשות רמת גן-גבעתיים22 באוקטובר 2019    דקה אחת
0

ראש העירייה, בני משפחה וחברים חנכו בגינת וייסר בגבעתיים, סמוך לקן בורוכוב, ספסל ייחודי לזכרו של ערן הרינג ז"ל, שנפטר ממחלת הסרטן שלושה ימים לפני יום הולדתו ה-19

הספסל של ערן
הספסל בגינת וייסר. "מבט אופטימי יוצא דופן על החיים" | צילום: באדיבות העירייה

בטקס מרגש, שהתקיים בגינת וייסר בגבעתיים, נחנך ספסל ייחודי לזכרו של ערן הרינג ז"ל, שנפטר ממחלת הסרטן בחודש מרץ 2018, שלושה ימים לפני יום הולדתו ה-19. הטקס נערך במעמד ראש עיריית גבעתיים רן קוניק ובהשתתפות בני משפחתו של הרינג, ההורים ענת ועמי והאחים עדי ועמרי, סגנית ראש העיר אור-לי ניב, חברי מועצה, מנהל בית ספר קלעי ד"ר אבי בנבנישתי וחברים בסניף הנוער העובד והלומד בעיר.

ערן, בוגר תיכון קלעי, היה חניך ומדריך בקן בורוכוב וקומונר בקן אם המושבות בפתח תקוה. "הנצחתו של ערן בגינת וייסר, במקום כה קרוב לביתו ולקן בורוכוב, שבו היה כה פעיל ואהוב, אינה מהווה נחמה למשפחה, אבל משמרת את זכרו של נער כה מיוחד, שהיה פעיל במסגרות רבות ושהעניק בחייו הקצרים כה רבות לקהילה", ציין קוניק.

במהלך הטקס ביצעו מעיין והדר, תלמידי מגמת המוזיקה בקלעי, את השיר "ברוש" שכתב אהוד מנור והלחין אריאל זילבר. את השיר שמע ערן במהלך טיפוליו ומילותיו סימלו את עמידתו האיתנה לאורך הדרך. בהמשך הוסר הלוט מהספסל, שעליו נכתב: "זוכרים את ערן הרינג 2018-1999. חניך ומדריך בקן בורוכוב וקומונר בקן אם המושבות. כאן חלף כמעט מדי יום, בדרכו לקן בורוכוב, כאן נהג להיפגש עם חניכיו, מדריכיו וחבריו. ערן ניחן בתעצומות נפש ומבט אופטימי יוצא דופן על החיים".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

מי הזיז את הכיתה שלי?

  "במשך ארבע שנים נהנינו פעמיים בשבוע מהרצאות בתיכון אלון ברמת גן, אבל הודיעו לנו על הפסקת הלימודים, ונאלצנו לעבור...

חדשות רמת גן-גבעתיים18 בינואר 2020    דקה אחת
0

קוניק: "לא ניתן לאף אחד, לרבות הרב...

עמית המאירי דבריו של שר החינוך הרב רפי פרץ בסוף השבוע שעבר בראיון למוסף "7 ימים" זעזעו את ראש עיריית...

חדשות רמת גן-גבעתיים16 בינואר 2020    3 דקות

כתיבת תגובה