חדשות רמת גן-גבעתיים

ראשונים בקפיצה לגובה

חדשות רמת גן-גבעתיים22 באוקטובר 2019    דקה אחת
0

מגדל בן 35 קומות, שישמש למסחר, תעסוקה ומגורים, יוקם בתחום הרחובות יהודה אנגלנדר ממזרח, הצבי ממערב ורחוב המעיין מצפון, על שטח של 2.2 דונם בחלקה הצפוני של שכונת ראשונים

ראשונים בקפיצה לגובה
הדמיית המגדל. רחוב המעיין יקורה במסגרת הפרויקט | צילום הדמיה: מילוסלבסקי אדריכלים

הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה בתל אביב הפקידה תוכנית להקמת מגדל תעסוקה ומגורים בשכונת ראשונים ברמת גן, לא הרחק ממתחם בורסת היהלומים. המגדל יתנשא לגובה של 35 קומות, כשקומת הקרקע, בגובה שלוש קומות, תשמש למסחר. בנוסף, שתי קומות יוקצו למבני ציבור.

על פי התוכנית, השימושים יהיו מעורבים. 18 קומות יוקצו לתעסוקה ו-11 קומות נוספות למגורים, בהן 90 יחידות דיור. התוכנית ממוקמת בתחום הרחובות יהודה אנגלנדר ממזרח, הצבי ממערב ורחוב המעיין מצפון, על שטח של 2.2 דונם בחלקה הצפוני של שכונת ראשונים.

התוכנית קובעת הוראות לקירוי רחוב המעיין, כדי לאפשר נגישות להולכי רגל, לבאים מכיוון שכונת ראשונים לתחנת הקו האדום של הרכבת הקלה המתוכננת להיבנות במרחק של כ-30 מטרים מהמגדל. הוועדה קבעה עוד כי לפני ביצוע הקירוי המלא של רחוב המעיין, הליך שצפוי להימשך שנים ארוכות, יוקם גשר זמני, שיאפשר גישה להולכי רגל לתחנת הרכבת הקלה המוקמת בימים אלה.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

עיר בחפירות

עבודות תשתית נרחבות שמבוצעות בכמה אזורים בגבעתיים, ועבודות נוספות המתוכננות להתבצע בתוך כמה חודשים, צפויות להפוך לחלק משגרת החיים בעיר...

חדשות רמת גן-גבעתיים11 ביולי 2020    דקה אחת
0

המאבק עולה שלב

"רשות הרישוי תגיש הודעה בתוך עשרה ימים, האם היא מקבלת את המלצת ועדת הערר, שלפיה החלטתה תבוטל בהסכמה ובהתאמה ויבוטל...

חדשות רמת גן-גבעתיים11 ביולי 2020    4 דקות

כתיבת תגובה