חדשות רמת גן-גבעתיים

ראשונים בקפיצה לגובה

חדשות רמת גן-גבעתיים22 באוקטובר 2019    דקה אחת
0

מגדל בן 35 קומות, שישמש למסחר, תעסוקה ומגורים, יוקם בתחום הרחובות יהודה אנגלנדר ממזרח, הצבי ממערב ורחוב המעיין מצפון, על שטח של 2.2 דונם בחלקה הצפוני של שכונת ראשונים

ראשונים בקפיצה לגובה
הדמיית המגדל. רחוב המעיין יקורה במסגרת הפרויקט | צילום הדמיה: מילוסלבסקי אדריכלים

הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה בתל אביב הפקידה תוכנית להקמת מגדל תעסוקה ומגורים בשכונת ראשונים ברמת גן, לא הרחק ממתחם בורסת היהלומים. המגדל יתנשא לגובה של 35 קומות, כשקומת הקרקע, בגובה שלוש קומות, תשמש למסחר. בנוסף, שתי קומות יוקצו למבני ציבור.

על פי התוכנית, השימושים יהיו מעורבים. 18 קומות יוקצו לתעסוקה ו-11 קומות נוספות למגורים, בהן 90 יחידות דיור. התוכנית ממוקמת בתחום הרחובות יהודה אנגלנדר ממזרח, הצבי ממערב ורחוב המעיין מצפון, על שטח של 2.2 דונם בחלקה הצפוני של שכונת ראשונים.

התוכנית קובעת הוראות לקירוי רחוב המעיין, כדי לאפשר נגישות להולכי רגל, לבאים מכיוון שכונת ראשונים לתחנת הקו האדום של הרכבת הקלה המתוכננת להיבנות במרחק של כ-30 מטרים מהמגדל. הוועדה קבעה עוד כי לפני ביצוע הקירוי המלא של רחוב המעיין, הליך שצפוי להימשך שנים ארוכות, יוקם גשר זמני, שיאפשר גישה להולכי רגל לתחנת הרכבת הקלה המוקמת בימים אלה.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

אוטובוס השבת יגיע לגבעתיים בשבוע הבא

התחבורה הציבורית בערבי שישי וימי שבת בין גבעתיים לתל אביב תצא לדרך בסוף השבוע הבא, 20 בנובמבר. מועצת עיריית גבעתיים...

חדשות רמת גן-גבעתיים14 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

צופים פגיעה

ההסלמה הביטחונית בדרום גרמה לשיבושים קשים בשגרת החיים ברמת גן ובגבעתיים. גני הילדים, בתי הספר, הצהרונים, המרכזים הקהילתיים ומועדוני הגמלאים...

חדשות רמת גן-גבעתיים14 בנובמבר 2019    3 דקות

כתיבת תגובה