חדשות רמת גן-גבעתיים

כמו בתל אביב: הוסדרה פעילות הקורקינטים בגבעתיים

חדשות רמת גן-גבעתיים10 באוקטובר 2019    דקה אחת
0

העירייה הודיעה לשלוש החברות המפעילות את השירותים השיתופיים בעיר על סט נהלים חדש להסדרת התנהלותם • קוניק: "מדובר בתחום פרוץ, ללא אכיפה, והדבר הוביל לאי-סדר במרחב הציבורי"

כמו בתל אביב: הוסדרה  פעילות הקורקינטים בגבעתיים
קורקינט בגבעתיים. "פגיעה חמורה בהולכי הרגל" ׀ צילום: דוברות העירייה

בדומה לתל אביב, גם עיריית גבעתיים הודיעה על הסדרת הרכיבה על קורקינטים חשמליים במרחב הציבורי. העירייה הפיצה לשלוש החברות המפעילות את שירותי הקורקינטים השיתופיים בעיר על סט נהלים חדש להסדרת התנהלותם של כלי התחבורה במרחב הציבורי.
במסגרת הנהלים החדשים, החברות יהיו חייבות לדאוג שהכלים המושכרים לא יהוו הפרעה במדרכה, לא יחסמו כניסות לבתים או תחנות אוטובוסים, וניתן יהיה להשאירם רק במקומות שהוגדרו לכך.
במסגרת ההסדרה, יינתן לחברות אישור לפעילות בעיר, שיוכל להישלל מהן אם לא ידאגו לקיום הכללים. במקרה כזה, לא יתאפשר להן להמשיך ולהעניק את השירות למשתמשים ברחבי העיר.
בעירייה הזהירו כי קורקינט שיחסום את המדרכה יקבל במהלך החודש הקרוב התראה, והחל מהחודש הבא יוחרם והחברה תשלם קנס כספי. ראש עיריית גבעתיים רן קוניק אמר: "תופעת הקורקינטים החשמליים במרחב הציבורי היא חדשה יחסית, והיא תופסת תאוצה מהירה מאוד במדינה כולה, ובעיקר בגוש דן הצפוף והפקוק.
"הכרחי להסדיר כראוי את פעילותם של הקורקינטים בעיר. עד כה מדובר היה בתחום פרוץ, ללא אכיפה, והדבר הוביל לאי-סדר במרחב הציבורי ולפגיעה חמורה בבטיחות הרוכבים והולכי הרגל".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

תוכנית לעידוד גיוס על שם רס"ל עמית...

רמת גן השיקה תוכנית ייחודית לעידוד והכנה לקראת הגיוס לצה"ל, על שמו של לוחם גדוד הסיור של גולני, רס"ל עמית...

חדשות רמת גן-גבעתיים8 ביולי 2020    דקה אחת
0

מבצע חיסונים לילדי גבעתיים

כ-900 ילדים צפויים להתחסן במבצע החיסונים המיוחד של משרד הבריאות ועיריית גבעתיים, שהחל בשבוע שעבר, לילדי העיר העולים לכיתות א'...

חדשות רמת גן-גבעתיים8 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה