חדשות רמת גן-גבעתיים

כמו בתל אביב: הוסדרה פעילות הקורקינטים בגבעתיים

חדשות רמת גן-גבעתיים10 באוקטובר 2019    דקה אחת
0

העירייה הודיעה לשלוש החברות המפעילות את השירותים השיתופיים בעיר על סט נהלים חדש להסדרת התנהלותם • קוניק: "מדובר בתחום פרוץ, ללא אכיפה, והדבר הוביל לאי-סדר במרחב הציבורי"

כמו בתל אביב: הוסדרה  פעילות הקורקינטים בגבעתיים
קורקינט בגבעתיים. "פגיעה חמורה בהולכי הרגל" ׀ צילום: דוברות העירייה

בדומה לתל אביב, גם עיריית גבעתיים הודיעה על הסדרת הרכיבה על קורקינטים חשמליים במרחב הציבורי. העירייה הפיצה לשלוש החברות המפעילות את שירותי הקורקינטים השיתופיים בעיר על סט נהלים חדש להסדרת התנהלותם של כלי התחבורה במרחב הציבורי.
במסגרת הנהלים החדשים, החברות יהיו חייבות לדאוג שהכלים המושכרים לא יהוו הפרעה במדרכה, לא יחסמו כניסות לבתים או תחנות אוטובוסים, וניתן יהיה להשאירם רק במקומות שהוגדרו לכך.
במסגרת ההסדרה, יינתן לחברות אישור לפעילות בעיר, שיוכל להישלל מהן אם לא ידאגו לקיום הכללים. במקרה כזה, לא יתאפשר להן להמשיך ולהעניק את השירות למשתמשים ברחבי העיר.
בעירייה הזהירו כי קורקינט שיחסום את המדרכה יקבל במהלך החודש הקרוב התראה, והחל מהחודש הבא יוחרם והחברה תשלם קנס כספי. ראש עיריית גבעתיים רן קוניק אמר: "תופעת הקורקינטים החשמליים במרחב הציבורי היא חדשה יחסית, והיא תופסת תאוצה מהירה מאוד במדינה כולה, ובעיקר בגוש דן הצפוף והפקוק.
"הכרחי להסדיר כראוי את פעילותם של הקורקינטים בעיר. עד כה מדובר היה בתחום פרוץ, ללא אכיפה, והדבר הוביל לאי-סדר במרחב הציבורי ולפגיעה חמורה בבטיחות הרוכבים והולכי הרגל".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

"האח הגדול" מגיע לרמת גן

כ-830 מצלמות אבטחה מוצבות כיום במרחב הציבורי ברמת גן, ובשנה הבאה מספרן יזנק לכ-1,500. כך מסר מנהל מחלקת מערכות מידע...

חדשות רמת גן-גבעתיים22 באוקטובר 2019    דקה אחת
0

בית ספר לילדים מיוחדים יוקם ברמת אפעל

בית ספר מתקדם לחינוך מיוחד, שיוקם בכניסה לשכונת רמת אפעל ברמת גן, סמוך לתיכון החדש הנבנה באזור, ישמש ילדים ובוגרים...

חדשות רמת גן-גבעתיים22 באוקטובר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה