חדשות רמת גן-גבעתיים

תלמידים בבית ספר יסודי מרחו צואת כלבים על תלמידה אחרת

חדשות רמת גן-גבעתיים26 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

שבעה תלמידי כיתה א' מבית ספר באזור רמת גן מרחו צואת כלבים על תלמידה בכיתה ב' ודרשו ממנה לאכול אותה

תלמידים בבית ספר יסודי מרחו צואת כלבים על תלמידה אחרת
כיתה ׀ צילום אילוסטרציה: אינגאימג'

שבעה תלמידים בכיתה א' בבית ספר באזור רמת גן מרחו צואת כלבים על תלמידה בכיתה ב' ודרשו ממנה לאכול את הצואה. בעקבות המקרה הושעו התלמידים ליום אחד מבית הספר. האירוע החמור דווח למשרד החינוך, אבל לא לעירייה, שנודע לה על כך בדיעבד.
"המקרה שקרה בבית הספר היסודי בעירנו חמור ביותר, ואנו מטפלים בו בכל האמצעים העומדים לרשותנו", ציין ממלא מקום ראש העירייה ליעד אילני, שערך תחקיר לאירוע וכינס ישיבה מיוחדת בהשתתפות בכירים מאגף החינוך.
"אני כואב באופן אישי, ובפרט כאבא, את הפגיעה הקשה בילדה ובמשפחתה", ציין עוד אילני. "אומנם האחריות הפדגוגית על החינוך היסודי מופקדת בידי משרד החינוך, אך מיד עם היוודע המקרה החמור, זימנתי פגישה דחופה עם מנהלת בית הספר, בכירים באגף החינוך והשירות הפסיכולוגי, על מנת להבין ביותר פירוט את השיקולים באופן הטיפול ובצעדי הענישה שננקטו".
עוד הוסיף אילני כי מפאת צנעת הפרט לא הכל ניתן לומר, אבל הדגיש שמדובר בילדים בכיתה א', שמצויים בסך הכל כשלושה שבועות במערכת החינוך. "לאחר ששמעתי את כלל הגורמים הרלוונטיים, אני משוכנע שהטיפול במקרה החמור הזה היה מקצועי ובהתאם לנהלים".
הוא הודיע שנעשתה במקביל פנייה למשרד החינוך להורות למנהלי בתי ספר לדווח במקביל גם לעירייה על אירועים חריגים. "אומנם הם כפופים פדגוגית למשרד החינוך, אבל מן הראוי שגם הרשות המקומית תהיה מעודכנת", הוא הסביר.
לדבריו, ארבעה מהילדים כבר התנצלו בפני הילדה, והצוות החינוכי ממשיך לטפל באירוע החריג.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

לפני הסגר: טקס הרמת כוסית במועדוני הגמלאים...

שנה טובה ובריאה: מועדוני הגמלאים העירוניים בגבעתיים, המופעלים על ידי המחלקה לאזרחים ותיקים, קיימו לקראת ראש השנה הרמת כוסית חגיגית....

חדשות רמת גן-גבעתיים16 בספטמבר 2020    דקה אחת
0

דליקה פרצה בחנות ברחוב נגבה ברמת גן...

כוחות גדולים של כבאות והצלה הוזנקו ביום שני בערב לטיפול בשריפה שפרצה בחנות לחומרי בניין ברחוב נגבה 19 ברמת גן....

חדשות רמת גן-גבעתיים16 בספטמבר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה