חדשות רמת גן-גבעתיים

רמת גן מתגייסת לרכיבה בטוחה

חדשות רמת גן-גבעתיים3 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

רמת גן לא רק מכניסה את חברת הקורקנטים "ליים" לעיר כדי להקל על התניידות, היא גם הראשונה שפותחת קורסים ללימוד רכיבה נכונה ובטוחה

רמת גן מתגייסת לרכיבה בטוחה

עיריית רמת גן בשיתוף עם חברת Lime, השיקה ביום שישי האחרון את אקדמיית ""First Ride Academy, אקדמיית הרכיבה הראשונה בישראל, בפארק מרום נווה שברמת גן.

חברת  Lime היא חברת הקורקינטים השיתופיים הבינלאומית וחברת הקורקינטים הגדולה בישראל, השיקה הבוקר בשיתוף עם עיריית רמת גן,  את "First Ride Academy", אקדמיית הרכיבה הראשונה בישראל. במפגש הראשון של האקדמיה נכחו עשרות רוכבים שנרשמו מראש באתר החברה. כל משתתפי האקדמיה שמעו מפי איתי ראב"ד, סמנכ"ל התפעול של  LIME כיצד יש להתנהל במרחב העירוני ,כיצד לרכב בבטחה ואיך לחנות בהתאם לתקנות. כל זאת לצד הדגמה מעשית כיצד להקפיד על רכיבה נכונה והשתלבות בטוחה עם הקורקינט במרחב האורבני באמצעות רכיבה קבוצתית של כשעה לאורך פארק מרום נווה שברמת גן.  החברה השיקה את המיזם כחלק ממערך הסברתי רחב היקף של חינוך המשתמשים לרכיבה נכונה תוך התחשבות מרבית במרקם העירוני. בין השאר, יצאה החברה בשבועות האחרונים בקמפיין שילוט חוצות ברחבי העיר הקורא לציבור הרוכבים להקפיד על מספר כללים ותקנות כמו חבישת קסדה, הימנעות מהרכבת אנשים נוספים על הקורקינט ולא לאפשר נסיעה למי שטרם מלאו לו 18.

אקדמיית הרכיבה הראשונה בישראל, First Ride Academy"", נועדה לייצר תרבות רכיבה נכונה ולהשתלבות בטוחה של רוכבי הקורקינטים במרחב האורבני הציבורי של גוש דן. האקדמיה הושקה בעיר רמת גן כחלק ממערך הסברתי רחב היקף לחינוך הציבור לרכיבה נכונה, תוך התחשבות מרבית בתקנות, הולכי הרגל ובכלי הרכב בכבישים.

כרמל שאמה הכהן, ראש עיריית רמת-גן: ״רמת-גן חוזרת להוביל בחדשנות ובחשיבה הירוקה ומצטרפת לערים המובילות בעולם שהבינו את המשמעות של קידום  פתרונות תחבורה חדשים, תוך מתן דגש על בטיחות הרוכבים במרחב העירוני".

 

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

עיר בחפירות

עבודות תשתית נרחבות שמבוצעות בכמה אזורים בגבעתיים, ועבודות נוספות המתוכננות להתבצע בתוך כמה חודשים, צפויות להפוך לחלק משגרת החיים בעיר...

חדשות רמת גן-גבעתיים11 ביולי 2020    דקה אחת
0

המאבק עולה שלב

"רשות הרישוי תגיש הודעה בתוך עשרה ימים, האם היא מקבלת את המלצת ועדת הערר, שלפיה החלטתה תבוטל בהסכמה ובהתאמה ויבוטל...

חדשות רמת גן-גבעתיים11 ביולי 2020    4 דקות

כתיבת תגובה