חדשות רמת גן-גבעתיים

ברחובות שלנו

חדשות רמת גן-גבעתיים29 באוגוסט 2019    דקה אחת
0
ברחובות שלנו
משאית הבטון שהתהפכה. "מלכודת פקקים" ׀ צילום: דוברות המשטרה

עומסי תנועה כבדים נוצרו ביום שלישי בבוקר לאורך רחוב ז'בוטינסקי ברמת גן לאחר שמשאית בטון התהפכה. העומסים הגיעו גם לרחובות הרוחביים והסמוכים, ובמשך זמן ממושך האזור הפך ל"מלכודת פקקים".

הבית בוער

צוותי כבאות והצלה הוזנקו השבוע בעקבות דיווח על שריפה בדירה ברחוב נווה יעקב ברמת גן. הכבאים הבחינו בעשן שחור העולה מדירה בקומה השלישית בבניין, ובסיוע סולם פעלו לכיבוי מהיר של השריפה, שחרור העשן וסריקת הדירה. האירוע הסתיים ללא נפגעים, אך נגרמו נזקים.

תאונות עבודה

פועל כבן 60 נפצע ביום שני אחה"צ במהלך עבודות בדירה בגבעתיים. הוא פונה על ידי מד"א במצב בינוני לבית החולים איכילוב בתל אביב, כשהוא סובל מחבלה בגפיים. בתאונת עבודה נוספת נפצע פועל מחפץ כבד שנפל באתר בנייה ברחוב העמל ברמת גן. הוא פונה על ידי מד"א במצב בינוני עד קשה לבית החולים שיבא בתל השומר, כשהוא סובל מחבלת ראש.

האופנולנסים החדשים

ארגון איחוד הצלה השיק השבוע שלושה אופנולנסים (אופנועי אמבולנס) חדשים, המצטרפים ל-12 האופנולנסים שכבר קיימים כיום, שיסייעו בהצלת חיים וסיוע לנפגעים. בטקס שהתקיים ביום ראשון, שבו צוינה שנה לפעילות סניף רמת גן-גבעתיים, השתתפו ראש עיריית גבעתיים רן קוניק, נשיא איחוד הצלה אלי ביר, אישי ציבור ומתנדבים בסניף.
ראש הסניף יוני מרטין ציין כי פעילות המתנדבים מבוססת, בין היתר, על מערך תחבורתי מהיר, יעיל ורחב. לדבריו, "לעתים כל שנייה היא קריטית", הוא הדגיש.
"אני וכל תושבי גבעתיים אומרים לכם 'תודה' על פעילותכם למעננו במשך כל שעות היממה, שבעה ימים בשבוע", אמר קוניק, שהודה למתנדבי הסניף על מסירותם ומקצועיותם.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

מי הזיז את הכיתה שלי?

  "במשך ארבע שנים נהנינו פעמיים בשבוע מהרצאות בתיכון אלון ברמת גן, אבל הודיעו לנו על הפסקת הלימודים, ונאלצנו לעבור...

חדשות רמת גן-גבעתיים18 בינואר 2020    דקה אחת
0

קוניק: "לא ניתן לאף אחד, לרבות הרב...

עמית המאירי דבריו של שר החינוך הרב רפי פרץ בסוף השבוע שעבר בראיון למוסף "7 ימים" זעזעו את ראש עיריית...

חדשות רמת גן-גבעתיים16 בינואר 2020    3 דקות

כתיבת תגובה