חדשות רמת גן-גבעתיים

ברחובות שלנו

חדשות רמת גן-גבעתיים29 באוגוסט 2019    דקה אחת
0
ברחובות שלנו
משאית הבטון שהתהפכה. "מלכודת פקקים" ׀ צילום: דוברות המשטרה

עומסי תנועה כבדים נוצרו ביום שלישי בבוקר לאורך רחוב ז'בוטינסקי ברמת גן לאחר שמשאית בטון התהפכה. העומסים הגיעו גם לרחובות הרוחביים והסמוכים, ובמשך זמן ממושך האזור הפך ל"מלכודת פקקים".

הבית בוער

צוותי כבאות והצלה הוזנקו השבוע בעקבות דיווח על שריפה בדירה ברחוב נווה יעקב ברמת גן. הכבאים הבחינו בעשן שחור העולה מדירה בקומה השלישית בבניין, ובסיוע סולם פעלו לכיבוי מהיר של השריפה, שחרור העשן וסריקת הדירה. האירוע הסתיים ללא נפגעים, אך נגרמו נזקים.

תאונות עבודה

פועל כבן 60 נפצע ביום שני אחה"צ במהלך עבודות בדירה בגבעתיים. הוא פונה על ידי מד"א במצב בינוני לבית החולים איכילוב בתל אביב, כשהוא סובל מחבלה בגפיים. בתאונת עבודה נוספת נפצע פועל מחפץ כבד שנפל באתר בנייה ברחוב העמל ברמת גן. הוא פונה על ידי מד"א במצב בינוני עד קשה לבית החולים שיבא בתל השומר, כשהוא סובל מחבלת ראש.

האופנולנסים החדשים

ארגון איחוד הצלה השיק השבוע שלושה אופנולנסים (אופנועי אמבולנס) חדשים, המצטרפים ל-12 האופנולנסים שכבר קיימים כיום, שיסייעו בהצלת חיים וסיוע לנפגעים. בטקס שהתקיים ביום ראשון, שבו צוינה שנה לפעילות סניף רמת גן-גבעתיים, השתתפו ראש עיריית גבעתיים רן קוניק, נשיא איחוד הצלה אלי ביר, אישי ציבור ומתנדבים בסניף.
ראש הסניף יוני מרטין ציין כי פעילות המתנדבים מבוססת, בין היתר, על מערך תחבורתי מהיר, יעיל ורחב. לדבריו, "לעתים כל שנייה היא קריטית", הוא הדגיש.
"אני וכל תושבי גבעתיים אומרים לכם 'תודה' על פעילותכם למעננו במשך כל שעות היממה, שבעה ימים בשבוע", אמר קוניק, שהודה למתנדבי הסניף על מסירותם ומקצועיותם.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

שי מקלעי

מנהל בית הספר התיכון קלעי בגבעתיים, ד"ר אבי בנבנישתי יחד עם מנהל המחלקה החברתית בבית הספר וועד ההורים בראשות שרון...

חדשות רמת גן-גבעתיים5 באפריל 2020    דקה אחת
0

התראה לפני עתירה לבג"ץ

בעקבות ההפרות הבוטות של הנחיות משרד הבריאות והממשלה בעיר בני ברק ונוכח הגידול בחולי קורונה בבני ברק והסמיכות לרמת גן...

חדשות רמת גן-גבעתיים1 באפריל 2020    3 דקות

כתיבת תגובה