חדשות רמת גן-גבעתיים

חוגגים את סוף הקיץ

חדשות רמת גן-גבעתיים22 באוגוסט 2019    2 דקות
0

ביטלס, מתנפחים, שירה בציבור, הופעות חיות, סדנאות יצירה ופסטיבל בירה אחד, שינעל את הקיץ • גבעתיים סוגרת את הקיץ במופע של מוניקה סקס

חוגגים את סוף הקיץ
שרים ביטלס. האירוע שחנך את גן הזיכרון ׀ צילומים: דוברות העירייה

מאות הגיעו לגינת הזיכרון בגבעתיים בט"ו באב כדי לחגוג את חג האהבה עם שירי הביטלס. זה היה האירוע הראשון שנערך בגן מאז עבר בשנה האחרונה שיפוץ נרחב. בגן הותקנו מתקני משחק חדשים, הצללות, פינת כושר, מתקני שתייה, ריהוט גן, גינת כלבים, תאי שירותים ותאורה חדשה. כמו כן, נשתלו בגן עצי פרי, בהם שקדים, אגסים ותאנים.
את האירוע השני בגן, שגם הוא התקיים השבוע, מילאו עשרות ילדים שבאו למקום עם הוריהם כדי ליהנות ממתנפחים יבשים ורטובים. גם האירוע הזה נערך במסגרת אירועי הקיץ שמארגנת העירייה לילדים, לנוער ולמבוגרים בעיר.

שרים בקניון
ברחבת קניון עזריאלי גבעתיים התקיים מופע בידור ושירה בציבור לילדים ולכל המשפחה תחת הכותרת "נשירה בציבוריל'ה", שכלל את מיטב שירי הילדים מכל הזמנים. בין להיטי הילדים היו: "אני אוהב שוקולד", "הילדה הכי יפה בגן", "נולדתי לשלום", "מקהלה עליזה", וגם שירי פסטיבלים ופסטיגלים, שעוררו התלהבות בקרב ההורים והילדים. חלק מהמשתתפים זכו לעלות לקדמת הבמה ולשיר במיקרופון.

עד הגגוס
במסגרת אירועי הקיץ בגבעתיים התקיים במועדון "הגגוס" בעיר מופע מרשים של 12 להקות נוער, שהופיעו עם חומרים מקוריים בלבד, והלהיבו את 200 בני הנוער שנכחו במקום והריעו לכל הלהקות. במשך חודשים ארוכים התאמנו ההרכבים בליווי צוות מחלקת הנוער של העירייה והמפיק המוזיקלי יוסי פיין.

בידיים שלנו
מדור הצעירים בעיריית גבעתיים ערך השבוע סדנת DIY להכנת מתלים תלויים, שהעבירה שושנה רוזן, מייסדת DIY TLV. הסדנה הגיעה לתפוסה מלאה ימים בודדים לאחר פרסומה, והשתתפו בה כ-20 צעירות תושבות העיר.
מנהל מדור הצעירים בעירייה שי שנקמן מסר כי הרחבת מנעד הפעילויות לצעירים גדל הודות להרחבת הפעילות במתחם "הקומה השלישית", שבו מתקיימות מגוון פעילויות, בהן סדנת פרקטיקות NLP, מפגשי העשרה בנושא דתות, ייעוץ ללימודים וקריירה וסדנאות "עשו זאת בעצמכם".

בירה סוף
אירועי הקיץ שמארגנת העירייה יינעלו בפסטיבל הבירה שיתקיים בפארק גבעתיים בימים רביעי וחמישי (29-28 באוגוסט), מהשעה 19:00, ושיאו בהופעה של להקת מוניקה סקס. במסגרת הפסטיבל יוצעו יותר מ-40 סוגי בירה, בהן בירות ממבשלות מקומיות לצד מותגי בירה בינלאומיים – מבלגיה, ארה"ב, גרמניה, צ'כיה ועוד.
לצד שלל הבירות, ישולבו עשרות דוכני אוכל ופודטראקס, מוזיקה, פינות צ'יל ואווירה. האלפים הצפויים להגיע יוכלו ליהנות גם ממופע DJ, קרקס רחוב ועוד הפתעות. ביום השני של הפסטיבל תתקיים הופעה של להקת הקאברים LIVE, עם אוסף להיטים גדולים בביצועים חדשים.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

שי מקלעי

מנהל בית הספר התיכון קלעי בגבעתיים, ד"ר אבי בנבנישתי יחד עם מנהל המחלקה החברתית בבית הספר וועד ההורים בראשות שרון...

חדשות רמת גן-גבעתיים5 באפריל 2020    דקה אחת
0

התראה לפני עתירה לבג"ץ

בעקבות ההפרות הבוטות של הנחיות משרד הבריאות והממשלה בעיר בני ברק ונוכח הגידול בחולי קורונה בבני ברק והסמיכות לרמת גן...

חדשות רמת גן-גבעתיים1 באפריל 2020    3 דקות

כתיבת תגובה