חדשות רמת גן-גבעתיים

המטרד לא מחלחל

חדשות רמת גן-גבעתיים22 באוגוסט 2019    דקה אחת
0
המטרד לא מחלחל

"בכל פעם שאני עובר בפארק הלאומי ברמת גן, המים דולפים מהברזייה ויוצרים מפגעים קשים של ריחות וזיהום כתוצאה מהמים העומדים", אומר ל"המקומון" גבי פיורנטינו, תושב שכונת רמת השקמה, המרבה לבקר בפארק הסמוך לשכונה הוותיקה.
לדבריו, ברזיית המים הממוקמת סמוך לאגם, לא הרחק מהקיוסק החדש, במקום שממנו יצאו בעבר הסירות – דולפת ללא הפסקה, בשל ויסות לקוי.
"במשך כחודשיים, בכל פעם שאני עובר במקום, המים זורמים ונוצרה במקום ירוקת. הרי הברזייה מיועדת למבקרים בפארק, כדי שיוכלו ליהנות ממים זורמים, אבל במקום זה היא הפכה למפגע תברואתי".
לדבריו, "אנחנו מתריעים בפני פקחים בפארק, אבל שום דבר לא נעשה. היכן הנהלת הפארק? היכן העירייה? הגיע הזמן שיתקנו את המפגע המתמשך".
מעיריית רמת גן נמסר בתגובה: "עקב סתימה קשה בבור ניקוז המים, נוצרה נזילה, והמים לא מחלחלים לקרקע. על מנת לפתור את הבעיה באופן יסודי, חברת הפארק הלאומי ביצעה תכנון מחדש להצבת בור ניקוז, שיותקן בשבוע הקרוב".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

בהוקרה לצוות הרפואי

בשכונת הגפן ברמת גן, יצאו למרפסות למחוא כפיים לצותים הרפואים ולהביע הזדהות. [video width="352" height="640" mp4="https://hamekomon.maariv.co.il/wp-content/uploads/2020/03/כפיים-לצוות-הרפואי.mp4"][/video] [video width="352" height="640" mp4="https://hamekomon.maariv.co.il/wp-content/uploads/2020/03/מרגו-בשכונת-הגפן-1.mp4"][/video]...

חדשות רמת גן-גבעתיים19 במרץ 2020    דקה אחת
0

הספריות ישארו פתוחות

ראש עיריית רמת-גן פרסם הנחיות חדשות בנוגע לפתיחת של הספריות העירוניות. ע"פ ההנחיה, הספריות העירוניות יפתחו ויחזרו לפעול, בהתאם להנחיות...

חדשות רמת גן-גבעתיים16 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה