חדשות רמת גן-גבעתיים

חוזר הביתה

חדשות רמת גן-גבעתיים15 באוגוסט 2019    2 דקות
0

אל"ם אבי מוטולה, תושב גבעתיים, פרש מצה"ל לאחר 31 שנות שירות • בתפקידו האחרון, היה מפקד "עיר הבה"דים" בנגב • בעירייה לא פוסלים אפשרות שבעתיד ישתלב בתפקיד ניהולי בכיר במערכת העירונית

חוזר הביתה
אל"ם מוטולה. התנדב לחלק מזון לנזקקים בגבעתיים ׀ צילום: דובר צה"ל

אל"ם אבי מוטולה, מפקד קריית ההדרכה על שם אריאל שרון בנגב, המוכרת כ"עיר הבה"דים", ותושב גבעתיים, פרש מצה"ל לאחר 31 שנות שירות בשלל תפקידים. בעיריית גבעתיים לא פסלו אפשרות שבעתיד ישתלב מוטולה בתפקיד ניהולי במערכת העירונית.
"כבוד גדול נפל בחלקי להיות נוכח בטקס הפרידה של צה״ל מאל״ם אבי מוטולה, תושב גבעתיים", ציין ראש העירייה רן קוניק. "אבי, חבר יקר, איש חינוך, מפקד ערכי ומקצוען, שמצא גם זמן להתנדב בחלוקת מזון לנזקקים בגבעתיים והקפיד מדי שנה להגיע לטקס יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל בגן הזיכרון ולהניח את זר צה״ל לזכרם – יוצא לדרך חדשה. בהצלחה לאיש שהביא ועוד יביא כבוד רב לעיר".
ב"אני מאמין" של אל"ם מוטולה, כפי שהוצג באתר קריית ההדרכה, צוין: "העובדה ששבעת בתי הספר להדרכת מקצועות תומכי הלחימה מאוגדים יחד תחת קורת גג משותפת, מאפשרת לנו להטמיע שפה הדרכתית אחודה בין הפסיפס האנושי, המנוגד והמשלים, של כלל הבה״דים – ובכך ליצור סטנדרטים חדשים בתחום ההדרכה בצה״ל".
לדברי מוטולה, "חומרי הלימוד המותאמים לחיילים עברו ברובם אבחון ועיבוד מחדש, והונגשו בעזרת שימוש במציאות רבודה, העברת החומר בצורה אינטראקטיבית, שימוש במשחקי לומדה, בניית מצגות חכמות וסרטוני למידה, המעוררים את עניין החניכים. אמצעים אלה תורמים להכשרה איכותית יותר, קצרה יותר ובעלת הישגים גבוהים יותר".
לדעתו, בשירות בקריית ההדרכה יש ערך מוסף: "החיילים בקריה מהווים למעשה את הגשמת חזונו של ראש הממשלה דוד בן גוריון, שראה את פריחתו של הנגב ושגשוגו, כנכס אסטרטגי למדינת ישראל. אנו, דור החלוצים והמפקדים, כותבים בכל יום דף ועוד דף בדפי ההיסטוריה, כפי שאמר בן גוריון – 'היסטוריה לא כותבים, היסטוריה עושים'. לא בכדי, הירושה של בן גוריון, שלפיה 'בנגב ייבחן העם בישראל ובמדינתו', נקשרת עם המעשה החלוצי, הציוני והערכי של העברת בסיסי צה"ל דרומה".
בתשובה לשאלת "המקומון", אם יש כוונה לשלב את מוטולה בתפקיד בכיר בעיר, נמסר מהעירייה: "לא, אלא אם ייגש למכרז בעתיד".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

מיזם ה"סבבוס" יורחב

התחבורה הציבורית בשבת, שקישרה בין רמת גן למוקדי הבילוי והים בתל אביב, תורחב, והיא צפויה לכלול בשלב הראשון את קריית...

חדשות רמת גן-גבעתיים21 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

רמת גן מסבסדת את תנועות הנוער

דמי הרישום לתנועות הנוער ברמת גן יוזלו בשיעור חד של עד 90%. כך הוחלט פה אחד בישיבת מועצת עיריית רמת...

חדשות רמת גן-גבעתיים19 בספטמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה