חדשות רמת גן-גבעתיים

"אנחנו מנותקים מהתחבורה הציבורית"

חדשות רמת גן-גבעתיים15 באוגוסט 2019    דקה אחת
0

תושבת רחוב בן צבי בגבעתיים, המתגוררת סמוך לדרך בן גוריון ברמת גן, טוענת כי אין תחנות אוטובוס באזור, אך בשתי העיריות לא עושים דבר • עיריית גבעתיים: "יש הסכמה להוספת תחנות" • עיריית רמת גן: "עם קבלת האישור ממשרד התחבורה, נתקין את התחנה"

"אנחנו מנותקים מהתחבורה הציבורית"
אוטובוסים ברמת גן. "הגיע הזמן שידאגו לנו" ׀ צילום: אבשלום ששוני

"אנחנו מנותקים מהתחבורה הציבורית", טוענת תושבת ותיקה, המתגוררת ברחוב בן צבי בגבעתיים, סמוך לדרך בן גוריון. "תושבים בגבעתיים וברמת גן סובלים סבל בל יתואר כתוצאה מהיעדר נגישות ומהיעדר תחבורה ציבורית באזור. אין תחנות אוטובוס מדרך רבין בקניון גבעתיים ועד לדרך בן גוריון. פנינו לראש עיריית גבעתיים רן קוניק ולקובעי מדיניות התחבורה, אבל התברר שהשינוי יכול להיעשות רק על ידי עיריית רמת גן, שצריכה לאשר את מיקומן של התחנות הנוספות", סיפרה עוד.
בנוסף, לטענת התושבת: "קיימת אוכלוסייה של קשישים, העומדים חסרי אונים מול מחדל היעדר תחנות האוטובוס. קיבלנו הבטחות מעובד בעיריית רמת גן שתתווסף תחנת אוטובוס, אבל זה לא קרה. הגיע הזמן שידאגו לנו".
מעיריית גבעתיים נמסר: "מדובר בהוספת תחנות הנמצאות בתחום שיפוטה של רמת גן. לכן, רק עיריית רמת גן יכולה לאשר ולהתקין תחנות חדשות. עם זאת, אנו פועלים מולם לפתרון הבעיה, ומיד לאחר שעלו בקשות מתושבי גבעתיים, פנינו לעיריית רמת גן בנושא. מאז ועד היום אנו מצויים עמם בקשר יומיומי, על מנת לקדם את הוספת התחנות. כרגע קיימת הסכמה עקרונית להוספת תחנות, ואנו ממתינים שהגורמים האמונים על התחום בעיריית רמת גן ישלימו את הליך האישור של התחנות החסרות מול משרד התחבורה ויבצעו את ההתקנה".
עיריית רמת גן: "הנהלת העיר החדשה אישרה את הצבת תחנת האוטובוס ופועלת מול משרד התחבורה לקבלת האישור הנדרש. מיד עם קבלת האישור נתקין את התחנה".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

שי מקלעי

מנהל בית הספר התיכון קלעי בגבעתיים, ד"ר אבי בנבנישתי יחד עם מנהל המחלקה החברתית בבית הספר וועד ההורים בראשות שרון...

חדשות רמת גן-גבעתיים5 באפריל 2020    דקה אחת
0

התראה לפני עתירה לבג"ץ

בעקבות ההפרות הבוטות של הנחיות משרד הבריאות והממשלה בעיר בני ברק ונוכח הגידול בחולי קורונה בבני ברק והסמיכות לרמת גן...

חדשות רמת גן-גבעתיים1 באפריל 2020    3 דקות

כתיבת תגובה