חדשות רמת גן-גבעתיים

הובאה למנוחות נעמה חן שטבעה בבריכה בכרתים

חדשות רמת גן-גבעתיים8 באוגוסט 2019    2 דקות
0

מנהלת בית ספרה של חן ז"ל: "החיוך הקבוע על פניה, השמחה ורוחב לב, היו כמו הילה שמקיפה אותה" • חברת מועצת העיר: "נמשיך לחבק את המשפחה ולסייע לה"

הובאה למנוחות נעמה חן שטבעה בבריכה בכרתים
פרחים על קברה של נעמה חן ז"ל. הותירה הורים, אח ושתי אחיות ׀ צילום: משה כהן

מאות ליוו ביום שישי אחה"צ למנוחות עולמים את נעמה חן ז"ל, בת ה-7, משכונת נווה יהושע ברמת גן, שטבעה למוות בבריכת שחייה במלון בעיירה חרסוניסוס בצפון כרתים שביוון, בעת ששהתה עם משפחתה בנופש במלון. חן, שנטמנה בחלקת הילדים בבית העלמין ירקון, הותירה אחריה הורים, אח ושתי אחיות.
לפני ההלוויה אמר אביה, עופר: "למען ילדים ומשפחות אחרות, כדי שלא יחוו את האסון הנוראי שאני ומשפחתי חווים עכשיו, אני מבקש שהחברות שמארגנות ומשווקות את חבילות הנופש יבדקו לפני כל דבר את סטנדרט הבטיחות, כי לא הגיוני שבפארק נופש, שבו שוהות אלפי משפחות עם ילדים קטנים, לא יהיו מציל, ציוד רפואי וצוות עזרה ראשונה. ואם אין – יש לציין זאת בדיל לחופשה באותיות ברורות. לא הייתי נוסע בחיים למקום בלי מציל".
אורנה בן זקן, מנהלת בית ספר ארנון ברמת גן, אמרה בדברי הפרידה מתלמידתה, שעלתה לכיתה ב': "זכינו לחוות את נעמה שנה אחת. חדרת ללב כולם עמוק-עמוק. כינינו אותך הפייה, והיום הפייה שלנו נעמה איננה עוד. היא הסתובבה בבית הספר עם כתר על הראש, נתנה לנו תחושה שהיא מחלקת אבק פיות. החיוך הקבוע על פניה, עיניים מאירות קורנות אור, שמחה ורוחב לב, היו כמו הילה שמקיפה אותה. נעמה, סיפרת לנו שרצית להיות מעצבת אופנה, והתחלת לחיות את החלום. לא הגעת לבית הספר בלי הכתר שאת אוהבת, אם זה לא הלם לך את התסרוקת, גם אם זה היה כרוך באיחור בבוקר. חיית את החלום שלך".
ראש עיריית רמת גן כרמל שאמה הכהן, הוסיף: "בזמן שילדים מחייכים ונהנים בחופש הגדול, קרה האסון הכבד בכרתים. אני מכיר טוב את המשפחה, אנשים נהדרים. בתוך שניות כל החיים שלהם התהפכו". הגר יעקב, חברת מועצת העיר וחברה קרובה של המשפחה, אמרה בעצב: "קשה להאמין שאני צריכה לדבר על נעמה בלשון עבר, בלתי נתפס. אנחנו מזועזעים והמומים. נמשיך לחבק את המשפחה הנהדרת שלה ולסייע לה".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

תוכנית לעידוד גיוס על שם רס"ל עמית...

רמת גן השיקה תוכנית ייחודית לעידוד והכנה לקראת הגיוס לצה"ל, על שמו של לוחם גדוד הסיור של גולני, רס"ל עמית...

חדשות רמת גן-גבעתיים8 ביולי 2020    דקה אחת
0

מבצע חיסונים לילדי גבעתיים

כ-900 ילדים צפויים להתחסן במבצע החיסונים המיוחד של משרד הבריאות ועיריית גבעתיים, שהחל בשבוע שעבר, לילדי העיר העולים לכיתות א'...

חדשות רמת גן-גבעתיים8 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה